Корінні народи РФ звернулися з вимогами до голови Мюнхенської безпекової конференції

ПОЛІТИКА
25.11.2022, 09:29
Корінні народи РФ звернулися з вимогами до голови Мюнхенської безпекової конференції

Путінський терористичний режим планує використати так званих "позасистемних опозиціонерів" задля дискредитації неросійських етносів.

Про це висновується з відкритого листа Ліги Вільних Націй до голови Мюнхенської конференції з безпеки Кристофа Гойсґена, копія якого опинилася у розпорядженні редакції "Останнього Бастіону".

Організаторів і учасників щорічної події світового масштабу закликають до прямого діалогу та відвертої дискусії з корінними народами росії, але аж ніяк не з псевдополітиками, котрі нікого не представляють.

Автори листа стверджують, що Кремль десятиліттями (якщо не століттями – прим. ред.) свідомо проводить планомірну асиміляцію та цілеспрямовану маргіналізацію етнічних неросіян у межах сумнозвісної ресурсної федерації.

«Подібну політику Москва проводить шляхом заборони національних політичних партій і громадських організацій, витісняючи національні мови із системи освіти, переслідуючи політиків та активістів. При цьому манкурти й ставленики Кремля організували небачену досі хижацьку експлуатацію надр на землях автохтонних народів, позбавляючи ці корінні народи суб'єктності та голосу як і всередині РФ, так і за її межами.

У зв'язку з цим просимо Вас, шановний пане Гойсґене, надати можливість виступити на форумі представникам Ліги Вільних Націй. Ми щиро сподіваємося, що розмова про майбутнє російських територій передбачає можливість почути й нашу думку – думку мільйонів представників автохтонних народів і мешканців регіонів. Хочеться вірити, що у розумінні MSC-2023 є місце не тільки для діалогу з росіянами, але, що важливіше, для діалогу з татарами, башкирами, бурятами, якутами, калмиками, чеченцями, ерзянами, мокшанами, козаками, інгерманландцями та іншими народами», – резюмують автори тексту.

Водночас уточнюється, що на тлі агресивного російського воєнного вторгнення в Україну європейським політикам слід уникати й не запрошувати на такі заходи представників опозиційних емігрантських груп із РФ, адже вони є відвертими шкідниками й ніяк не сприяють ні колективній безпеці на континенті, на порозумінню з уярмленими Москвою етносами.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що тиждень тому представники Ліги Вільних Націй звернулися з подібним листом до Європейського парламенту.

Корінні народи РФ звернулися з вимогами до голови Мюнхенської безпекової конференції_1
Корінні народи РФ звернулися з вимогами до голови Мюнхенської безпекової конференції_3
Корінні народи РФ звернулися з вимогами до голови Мюнхенської безпекової конференції_5

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Арабське королівство не бажає тиснути руку скривавленого сіоністського режиму. Поки триває геноцид палестинців Ізраїлю не бачити визнання.
08 лютого, 08:07
Політика
Мешканці Херсонської, частини Запорізької, Донецької та Луганської областей, з документами РФ не пускатимуть до Європейського союзу.
03.06.2022, 21:45
Світ
Керівництво Європейського союзу оприлюднило рішення щодо санкцій проти рф, натякнувши на розвал країни-агресора.
11.03.2022, 08:42
Історія
Недоступний раніше вітчизняним науковцям документ про життя українського гетьмана на еміґрації знаходиться у Стокгольмі.
07.08.2021, 12:23
Новини
Поспішиш — новообраного президента Америки розлютиш.
11.11.2020, 12:15
Новини
До Верховної Ради внесено проєкт закону, який має регламентувати функціонування паспортів.
18.08.2020, 12:17