У лавах ЗСУ сформовано тюркський батальйон

ВІЙНА
21 листопада, 17:01
У лавах ЗСУ сформовано тюркський батальйон
Фото: Telegram

Так звані "Вовки Турану" оголосили власну війну ресурсній федерації московії, яка десятиліттями уярмлює чисельні тюркські етноси.

Відповідний ролик з українського фронту оприлюднено на анонімному Telegram-каналі "Тюрма народів", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, у складі Збройних Сил України днями сформовано новий Тюркський батальйон під командуванням етнічного кирґиза і досвідченого вояка Алмаза Кудабека.

Серед добровольців, які увійшли до вказаного підрозділу є громадяни Кирґизстану, Азербайджану, Казахстану, Башкортостану і Татарстану, котрі ставлять за мету знищення РФ воєнним шляхом.

«Наш батальйон розпочав боротьбу з тюрмою народів, якою є росія. Ми захищатимемо мусульман від шайтанів, на кшталт кафіра Рамзана Кадирова, які ганьблять святитерорй іслам. Ми хочемо наголосити, що справжні мусульмани та тюрки за Україну.

Сьогодні незламний український народ бореться проти зла, яке 400 років знищує мусульман! Кожне покоління випробувало на собі: кримські татари та чеченці двічі за останні 100 років, інгуші, башкири, казахи та татари в яких убили всю інтелігенцію та заморили голодом половину населення. Ми повинні виграти та дати майбутнє нашим дітям. Империянын Öлüмü! Туран Яшасын!», – заявили воїни щойно утвореного Тюркського батальйону.

Водночас у командуванні ЗСУ станом на цю мить ніяк не прокоментували вищенаведену інформацію, тож поки невідомо в якій із наявних на передовій українських бригад воюють тюркські добровольці.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", росія (вона ж московія) як держава імперського типу помре у звільненому українському Криму.

Читайте також:
Війна
Оновлена незалежна Україна народжується у муках. Ніхто не подарує свободи крім нас самих, доведено історією...
вчора, 08:30
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 09:15
Спорт
Кінцевою метою об'єднаних підрозділів Сил оборони України є звільнення всієї території країни від російських агресорів включно Кримом.
20 листопада, 19:18
Політика
Можливий переговорний процес щодо деокупації нашого півострова буде схожий на акт капітуляції ресурсної федерації московії.
18 листопада, 17:00
Світ
Російська держава заслужила на безславну смерть і будь-який тамтешній ліберал не має успадкувати кремлівський трон від бункерного щура.
16 листопада, 09:51
Політика
Слідом за ічкерійцями та татарами до Володимира Зеленського звернулися башкири, які просять визнати свою республіку окупованою.
09 листопада, 09:56