FPV-дрон українського виробництва знищив росіян на Авдіївському териконі

ВІЙНА
02.11.2023, 07:42
FPV-дрон українського виробництва знищив росіян на Авдіївському териконі
Фото: Facebook

Новий вид дронів пройшов бойове хрещення в Авдіївці. Українські інженери наближають перемогу.

Відповідні кадри першого й одразу ж успішного використання дрона-камікадзе «Генерал Черешня-7» запорізького виробництва оприлюднив волонтер Рудольф Акопян. За його словами, рій безпілотників працює на Східному фронті.

Як вдалося з'ясувати, смертоносна розробка вітчизняних майстрів завдала удару по скупченню окупантів на Авдіївському териконі. Утилізацію ворога виконав підрозділ під назвою «Гнила Черешня», який складається з уродженців Запоріжжя, Мелітополя і Бердянська.

«З почином нас! Зібрані нами 50 тестових дронів «Генерал Черешня-7», які були передані у підрозділи ударних БПЛА розпочали бойове застосування. На Авдіївському териконі відбулося перше ураження живої сили кацапів нашим FPV-дроном «Генерал Черешня-7» одним з підрозділів які отримали від нас дрони», — прокоментував подію Рудольф Акопян.

Запорізький волонтер уточнює, що станом на тепер його команда може щомісяця передавати на безплатній основі партію дронів до фронтових підрозділів. Але інженерам необхідні кошти на закупівлю комплектуючих, адже чиновники ніяк не сприяють цій справі.

Додамо, що днями українські нацгвардійці випробували «розумну» турель. Розроблена вітчизняними інженерами та техніками інноваційна зброя успішно вражає дрони.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Туреччина зосереджена на отриманні F-16, а не на програмі F-35
27 лютого, 18:31
Війна
Якщо Конгрес схвалить виділення допомоги Україні, США можуть включити ракети ATACMS в один із перших пакетів військової допомоги
20 лютого, 09:09
Війна
Україна отримує від західних союзників більш далекобійну зброю. Очікуються поставки F-16 з ракетами на 300-500 кілометрів.
05 лютого, 11:44
Війна
Військові аналітики з Китайської народної республіки критикують російську ракету «Кинджал».
17 січня, 16:18
Війна
Уже навесні Москва може розпочати процес закупівлі балістичних ракет короткого радіуса дії в Ірану
04 січня, 17:42
Новини
Цей «сигнал» може свідчити, що американці ще не мають готового рішення по додатковим ракетам для ЗСУ.
04 січня, 15:33