Французи висміяли «найвеличнішого лідора у світі»

ПОЛІТИКА
17 травня, 17:17
Французи висміяли «найвеличнішого лідора у світі»
Фото: RTL

Сприйняття Володимира Зеленського і його камарильї на Заході неоднозначне, бо за спиною постійно стоїть голова держави Андрій Єрмак.

Красномовним свідченням є випадок у прямому етері французького радіо "RTL", передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на українського посла у Парижі Вадима Омельченка.

Зі слів вітчизняного дипломата, 15 травня радіоведуча розтлумачила слухачам, що під час нещодавнього робочого візиту в Єлисейському палаці у Парижі «Зеленський був зі своїм шапіто».

Далі у програмі обігрують анонс «турне цирку Зеленського Європою» і його зустрічей з європейськими політиками, немов рекламне оголошення циркового виступу, «щоби допомогти Україні».

Своєю чергою, Надзвичайний та Повноважний Посол Вадим Омельченко вимагає вибачень за невдалий жарт про Зеленського через  «цинізм і безтактність, не притаманні дружньому французькому народу; без емпатії, без відповідальності».

Дивним чином вітчизняний дипломат у запалі емоцій прирівняв маріонетку олігархів, яким керує голова держави Єрмак, до всіх українців, хоча сам Зеленський (без перебільшення, достоту природжений актор – прим. ред.), покірне виконує написану для нього роль.

Адже випадок в етері радіо "RTL" уже не перший, коли "найвеличнішого лідора" впливові західні журналісти та політики прямо називали "ситуативним і безвільним виконавцем чужих забаганок", зокрема українофоба Ігоря Коломойського.

Натомість "Останній Бастіон" радить читачам пам'ятати про те, що можновладці із "95 кварталу" перетворюють знекровлену 9-річною війною Україну на посміховисько перед цілим світом.

Читайте також:
Політика
Така версія походження титульної нації України від зайд, які окупували Україну
02 червня, 08:45
Виміри
Депутати проголосували за законопроєкт № 8401 — він скасовує воєнні пільги для ФОП, повертає податкові перевірки й штрафи
01 червня, 15:01
Опінії
Відмова обговорювати негативне й невигідне може призвести до поганих наслідків
01 червня, 07:25
Політика
Володимир Зеленський і голова держави Андрій Єрмак випустили з України свого ручного пропагандиста, щоби трохи подоїти ізраїльтян.
31 травня, 20:40
Виміри
ГУР МО видав довідку Трубіцину, який знаходився під слідством, що він виконує завдання, і 13 травня Трубіцин виїхав з України
31 травня, 16:18
Політика
Психологічна стійкість і зрілість критично необхідні для нашої перемоги. Дарма, що "слугам неукраїнського народу" чхати на здоровий глузд.
30 травня, 16:32