Французи висміяли «найвеличнішого лідора у світі»

ПОЛІТИКА
17.05.2023, 17:17
Французи висміяли «найвеличнішого лідора у світі»
Фото: RTL

Сприйняття Володимира Зеленського і його камарильї на Заході неоднозначне, бо за спиною постійно стоїть голова держави Андрій Єрмак.

Красномовним свідченням є випадок у прямому етері французького радіо "RTL", передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на українського посла у Парижі Вадима Омельченка.

Зі слів вітчизняного дипломата, 15 травня радіоведуча розтлумачила слухачам, що під час нещодавнього робочого візиту в Єлисейському палаці у Парижі «Зеленський був зі своїм шапіто».

Далі у програмі обігрують анонс «турне цирку Зеленського Європою» і його зустрічей з європейськими політиками, немов рекламне оголошення циркового виступу, «щоби допомогти Україні».

Своєю чергою, Надзвичайний та Повноважний Посол Вадим Омельченко вимагає вибачень за невдалий жарт про Зеленського через  «цинізм і безтактність, не притаманні дружньому французькому народу; без емпатії, без відповідальності».

Дивним чином вітчизняний дипломат у запалі емоцій прирівняв маріонетку олігархів, яким керує голова держави Єрмак, до всіх українців, хоча сам Зеленський (без перебільшення, достоту природжений актор – прим. ред.), покірне виконує написану для нього роль.

Адже випадок в етері радіо "RTL" уже не перший, коли "найвеличнішого лідора" впливові західні журналісти та політики прямо називали "ситуативним і безвільним виконавцем чужих забаганок", зокрема українофоба Ігоря Коломойського.

Натомість "Останній Бастіон" радить читачам пам'ятати про те, що можновладці із "95 кварталу" перетворюють знекровлену 9-річною війною Україну на посміховисько перед цілим світом.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Зеленський повертається до звичної моделі класичного «Кварталу».
вчора, 16:10
Політика
Зеленський передбачає особистосту трагедію для себе після втрати повноважень.
вчора, 10:20
Опінії
Офіс Президента України невпинно перетворюється на адміністрацію ґауляйтера Малоросії. Блазні з «Кварталу 95» банкують в останнє
22 лютого, 20:32
Політика
«Слуга неукраїнського народу» і вірний прислужник олігархів давно осів на Мальдівах. Йому байдужа доля України, бо гроші ближчі до тіла.
20 лютого, 21:49
Політика
Міркування про деякі медійні технології, які нам створюють образи «близьких до народу й турботливих слуг». Або ж про їхню «героїзацію».
20 лютого, 20:30
Політика
На церемонії підписання були присутні представники дипломатичних відомств України та Німеччини. Що там робить Андрій Єрмак?
16 лютого, 17:00