ФСБ РФ формує з українських полонених фронтовий підрозділ

ВІЙНА
16 березня, 20:26
ФСБ РФ формує з українських полонених фронтовий підрозділ

"Батальйон імені Богдана Хмельницького" вже скоро воюватиме проти українців. Російським спеціальним службам присвячується...

Те, шо росіяни ставляться до наших полонених погано, відомо всім. Більш того, росіяни (не Владімір Путін, хоча і він теж) вважають абсолютно нормальним використовувати полонених, у тому числі цивільних, і для пропагандистських заходів, і для проведення інформаційних операцій різноманітної складності.

Система їхніх цінностей дозволяє їм це робити. Чому? Ну, бо їх не мучить сумління і вони сплять після цього спокійно; абсолютно спокійно.

Тому питання не в тому, чи використають росіяни наших полонених, а лише як саме. Московити чхати хотіли на те, як це виглядає для оточуючих чи шо там хтось після цього про них думає, і крапка!

Станом на тепер маємо наступну неприємно ситуацію: росіяни вже забрали фактично 250 "добровольців" із-поміж наших полонених у вищезгаданий "підрозділ" – "Батальйон імені Богдана Хмельницького". Це "добровільне військове формування" має піти воювати проти Збройних Сил України «асвабаждать Україну від неонацистів».

Також росіяни монтують пропагандистські відео, на яких полонені записують те, шо потрібно, з пропагандистської точки зору, Кремлю. Зокрема, закликають – «ашвабадіть Мать ґарадов русскіх Кієв, снєсті рєжим Зєлєнскава» і тому підібні нісенітниці.

Водночас, за попередніми даними, все це шапіто має бути показано широкому загалу у найближчий місяць і викликати "ефект бомби" в суспільстві, спричинити суперечки та розірвати суспільство в Україні на клапті. Тобто, нашу з вами згуртовану єдність як нації.

Росіяни мріють розіграти цю карту, оскільки у Кремлі дуже хочуть, аби був ефект по типу так званого "параду полонених" у Донецьку у 2014 році. Їм хочеться нанести нам удару нижче пояса і спробувати зламати жагу до спротиву через коліно, використовуючи наших полонених.

До речі, а як саме відбувається "набір добровольців" у сумнозвісний "Батальйон імені Богдана Хмельницького"? Усе просто, як 3 російські копійки:

  • у камери на теренах самозваного утворення "ДиНиРи", де сидять наші полонені, заходять озброєні макаки-вербувальники;
  • ось ці російські вербувальники "пропонують" надати декілька "добровольців", бо інакше вб'ють всіх присутніх у приміщенні і буде як в Оленівці (вбивство "спишуть" на ЗСУ).
Саме таким чином уже "набрали" понад дві сотні "бійців" для формування "Батальйону імені Богдана Хмельницького".

"Добровольців" теж "мотивують": росіяни "пропонують" не чудити всім "учасникам" і робити все, шо наказують полоненим. Інакше – покарають, а точніше вб'ють, колишніх співкамерників нових "антіфашистів".

У найгіршому випадку маємо бути готові до цієї пропагандистські акції. Не рубати з плеча і не засуджувати всіх тих, хто знявся у російських відеороликах: ніхто точно не знає, шó змусило полонених цé зробити.

Усвідомити, що у росіян є багато інструментів, за допомогою яких можливо змусити полонених зробити фактично будь-що і на камери. Серед наших полонених є реальні зрадники, які були і не готові воювати морально, і через те шо елементарно вони ватани (вітаємо у реальному світі!).

Тож варто тримати голови холодними, хоч би шо нам не показали росіяни й, щоби вони не змусили сказати наших полонених. Відтак, будьмо уважні, шановні українці!

ДЖЕРЕЛО

Читайте також:
Кримінал
Виконавці забаганок кремлівського бункерного діда продовжують здійснювати етнічні чистки на тимчасово окупованій території Сходу України.
24 травня, 17:17
Світ
Дружня ресурсній федерації московії влада держави Ізраїль не цурається десятиліттями вчиняти терор проти палестинців.
18 травня, 19:16
Війна
Примусова "евакуація" українців на Лівобережній Херсонщині й Запорізькій області – прикриття для військових планів російських окупантів.
12 травня, 22:00
Історія
79 років тому більшовицький режим розпочав чергову етнічну чистку. Слідом за чеченцями, калмиками та інгушами депортували балкарців.
08 березня, 16:52
Історія
Владімір Путін знайшов в особі Віктора Орбана таку ж травмовану минулим "рідну душу". Тому для них обох Україна – "помилка історії".
03 березня, 19:44
Війна
Це знищення нас, нашої країни, нашої нації, мови, культури
26 лютого, 10:25