ФСБ РФ інфільтрувала свого агента у саамський національний рух

ПОЛІТИКА
20.11.2022, 17:00
ФСБ РФ інфільтрувала свого агента у саамський національний рух

Як відомо, у тілі російського ліберала ховається імперський шовініст, але найнебезпечніші з них ті, хто паразитує на темі корінних народів.

Так, одного агента кремлівських спеціальних служб всередині саамського руху викрили представники Карельського національного руху, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Інфільтрованого силами ФСБ шпигуна вдалося вивести на чисту воду під час відкритої online-дискусії на тему невідворотної дезінтеграції та фрагментації РФ.

Звати "засланого козачка" Андрєй Данілов – йому 50 років, 10 із яких нібито присвятив розбудові у Мурманській області культурного осередку саамського руху.

Дарма, що з початком оголошення кремлівським режимом так званої "могилізації" чоловік одразу виїхав до Норвеґії, де запросив притулок як політичний емігрант, не надавши відповідних доказів переслідування.

«Все своє свідоме життя, а це понад 25 років я і мої однодумці присвятили себе фіно-угорській справі та Карельському національному рухові. Тепер, коли поразка РФ у війні проти України стає все більш очевидним фактом навіть в Європі, починають "вскриватися консерви". Андрєй сидів у Мурманську до останнього і жодним словом після 24.II.2022 не обмовився про агресію, про боротьбу корінних народів, зосередившися виключно на фольклорних заходах.

Наші люди помітили його на одному із так званих "Z-заходів" у Петрозаводську, але він зумів втекти геть з очей, не пояснивши власну позицію. А нині ж виявляться, це інтриган не просто виїхав до Норвеґії, але й намагається маргіналізувати там саамський рух, звернувши з політичного шляху. Йому у цьому допомагають його куратори з ФСБ, які присутні чи то у консульстві, чи то у посольстві РФ.

Усі запитують, ну як йому це вдається? Дуже просто: йому таємно дають гроші на заходи, відкрито просувають у місцевих ЗМІ, а норвежці з тамтешніми саамами вірять у його гнилу діяльність, не перевіряючи правдивість слів і вчинків. Зараз цей "любитель Путіна" розкладає національний рух, бо це його завдання, але аж ніяк не втеча від мобілізації», – прокоментував ситуацію представник Карельського національного руху Мітері Панфілов.

Натомість сам Андрєй Данілов відмовляється спростовувати чи підтверджувати закиди з приводу його роботи на спецслужби Кремля, але визнає, що набуття саамами та іншими фіно-уграми державного суверенітету загрожує національній безпеці Європи, бо РФ погрожує ядерною зброєю.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", російська держава заслужила на безславну смерть і будь-який тамтешній ліберал не має успадкувати кремлівський трон від бункерного щура.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Опінії
Угорський уряд "за волею 97% громадян" пропонує Європейському союзу вчинити суїцид. Орбанівська команда вкотре відпрацьовує російські рублі.
14 січня, 21:37
Політика
Американські та західні політики з інтелектуалами нарешті почали осмислювати наслідки агресії проти України, що ведуть до смерті Росії.
04 січня, 15:32
Економіка
Народне господарство ресурсної федерації московії худне день від дня, але тільки наступного року воно зазнає цілковитого колапсу.
31.12.2022, 19:01
Світ
Днями КНДР здійснила перші постачі ракет до РФ. Бенефіціар (хто б ви думали?) – "вагнерівці", які ж за ту ж зброю і заплатили.
25.12.2022, 07:18
Політика
Міністерство внутрішніх справ РФ заохочує мігрантів із Середньої Азії одружуватися з російськими вдовами, які втратили чоловіків на війні.
24.12.2022, 20:23
Світ
Тим часом Вашинґтон усіляко підштовхує держави-члени трансатлантичного альянсу до зміцнення позицій у протистоянні з Пекіном...
21.12.2022, 10:09