Представники Ліги Вільних Націй звернулися до Європарламенту

СВІТ
16.11.2022, 09:51
Представники Ліги Вільних Націй звернулися до Європарламенту

Російська держава заслужила на безславну смерть і будь-який тамтешній ліберал не має успадкувати кремлівський трон від бункерного щура.

Про це йдеться у листі, підготовленого і переданого голові Європейського парламенту представниками Ліги Вільних Націй, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Від Роберти Мацоли вимагаються "не обговорювати долю російських територій за спиною поневолених народів" і не вести підкилимну гру з самозваним опозиційним до путінського режиму урядом.

Автори листа стверджують, що їм стало відомо про зустріч деяких груп колишніх народних депутатів Державної Думи на еміграції, яка готується з керівництвом Європарламенту від імені всіх громадян РФ.

«На жаль, вже не вперше ми отримуємо інформацію про те, що так звані "хороші росіяни" здійснюють візити до західних політиків. Показово, що ці особи відверто завжди та всюди виступають від імені всіх територій, які на цю мить поки що входять до складу РФ. Будь-які перемовини щодо територій, які нині знаходяться під владою Москви, мають відбуватися за нашою участю – татар, башкир, бурят, якутів, калмиків, чеченців, ерзян, мокшан, козаків, а також представників інших народів та регіоналістських рухів», – йдеться у зверненні Ліги Вільних Націй.

Представники 10 корінних етносів поки що РФ стверджують, що "російські опозиційні політики на еміграції можуть говорити виключно від себе", оскільки жоден із національних рухів чи жоден національний представницький орган не давав їм мандату на представництво інтересів поневолених народів.

Станом на ранок середи, 16 вересня, відомо про те, що канцелярія Роберти Мацоли вже отримала і зареєструвала вказаний документ, однак відповіді наразі немає.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Карельські самостійники звернулися до урядів цивілізованого світу допомогти визволитися від Москви.

Представники Ліги Вільних Націй звернулися до Європарламенту_1
Представники Ліги Вільних Націй звернулися до Європарламенту_3
Представники Ліги Вільних Націй звернулися до Європарламенту_5
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Українцям слід якнайшвидше позбутись зайвого романтизму і заглянути у холодні очі дійсності. Це піде на користь загальноукраїнській справі.
29 лютого, 13:45
Історія
Нація — значно складніший конструкт. Якщо, умовно кажучи, народ є травою, то нація — газоном; якщо народ — хащі, то нація — сад або парк.
27 лютого, 19:17
Війна
В нас один ворог — росія... і один зрадник — влада...
24 лютого, 16:00
Опінії
Ми повинні очистити від російських окупантів святу українську землю!
23 лютого, 10:50
Новини
Жоден уряд, жоден політик, вождь і лідер не здатен зробити для нас більше, ніж ми можемо зробити самі.
20 лютого, 17:31
Історія
У ніч на 20 січня 1990 року радянські війська увійшли до Баку, де йшли антиурядові протести
19 січня, 09:05