Представники Ліги Вільних Націй звернулися до Європарламенту

СВІТ
16.11.2022, 09:51
Представники Ліги Вільних Націй звернулися до Європарламенту

Російська держава заслужила на безславну смерть і будь-який тамтешній ліберал не має успадкувати кремлівський трон від бункерного щура.

Про це йдеться у листі, підготовленого і переданого голові Європейського парламенту представниками Ліги Вільних Націй, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Від Роберти Мацоли вимагаються "не обговорювати долю російських територій за спиною поневолених народів" і не вести підкилимну гру з самозваним опозиційним до путінського режиму урядом.

Автори листа стверджують, що їм стало відомо про зустріч деяких груп колишніх народних депутатів Державної Думи на еміграції, яка готується з керівництвом Європарламенту від імені всіх громадян РФ.

«На жаль, вже не вперше ми отримуємо інформацію про те, що так звані "хороші росіяни" здійснюють візити до західних політиків. Показово, що ці особи відверто завжди та всюди виступають від імені всіх територій, які на цю мить поки що входять до складу РФ. Будь-які перемовини щодо територій, які нині знаходяться під владою Москви, мають відбуватися за нашою участю – татар, башкир, бурят, якутів, калмиків, чеченців, ерзян, мокшан, козаків, а також представників інших народів та регіоналістських рухів», – йдеться у зверненні Ліги Вільних Націй.

Представники 10 корінних етносів поки що РФ стверджують, що "російські опозиційні політики на еміграції можуть говорити виключно від себе", оскільки жоден із національних рухів чи жоден національний представницький орган не давав їм мандату на представництво інтересів поневолених народів.

Станом на ранок середи, 16 вересня, відомо про те, що канцелярія Роберти Мацоли вже отримала і зареєструвала вказаний документ, однак відповіді наразі немає.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Карельські самостійники звернулися до урядів цивілізованого світу допомогти визволитися від Москви.

Представники Ліги Вільних Націй звернулися до Європарламенту_1
Представники Ліги Вільних Націй звернулися до Європарламенту_3
Представники Ліги Вільних Націй звернулися до Європарламенту_5
Читайте також:
Опінії
І проросте з чорнозему добро, і будуть на Вкраїні люди. Лиш зло не дінеться нікуди, зоставшись чатувати на зморену війнонькою приблуду...
вчора, 08:44
Світ
Суспільства трьох балтійських республік у більшості своїй стоять на боці добра, світла і свободи, які захищають незламні українські воїни.
27 січня, 07:42
Війна
У ретроспективі наш народ не був надто здібним у політиці, державотворенні чи ґешефтах, але є галузь, де розкриваються всі сили українців.
24 січня, 07:12
Історія
Відзначаючи нині історичну подію, українці мають пам'ятати: Державність і Свобода не даються без Борні за них. Слава Україні та її Героям!
22 січня, 08:12
Світ
Таллінн міг би посилити дипломатичний тиск на Москву заради хоча б демонстрації підтримки одноплемінних, але поневолених фіно-угрів.
21 січня, 08:09
Війна
Попри бравурні та пафосні пропагандистські заяви російських окупантів, їм не вдалося повністю опанувати територію Соледарської громади.
14 січня, 20:48