ФСБ затримала карельського самостійника, який хотів долучитися до ЗСУ

СВІТ
13.03.2023, 17:58
ФСБ затримала карельського самостійника, який хотів долучитися до ЗСУ
Фото: Vapaa Kotimaa

Каральні органи ресурсної федерації московії не припиняють репресивний тиск і терор проти представників корінних фіно-угорських народів.

Днями співробітники ФСБ увірвалися до житла одного з молодих карельських самостійників, який планував воювати проти Росії у складі Сил оборони України.

Відомості про інцидент у Петрозаводську передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на власні джерела всередині Карельського національного руху.

Як вдалося з'ясувати, у квартирі потенційного добровольця виявлено заборонену символіку Waffen-SS, розпізнавальні знаки майбутнього збройного формування карелів в українській армії, літературу фінською та агітаційні матеріали українською мовами.

Під час затримання у темну пору доби гебісти з Управління ФСБ у Республіці Карелія побили парубка, а пізніше на камери зафільмували показове зізнання про участь у "неонацистській екстремістській організації", оголосивши підозру у державній зраді.

Наші джерела у Карельському національному русі стверджують, що арештований доброволець курував мережу охочих виїхати з Московії через треті країни до України, згодом долучившися до одного з фронтових підрозділів, зокрема бригади Національної гвардії "Азов".

Станом на цю мить відомо, що хлопця тримають в одному з ізоляторів на околиці міста Петрозаводськ, адвокатів до нього не допускають до відповідного рішення слуг російської Феміди.

Водночас "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що восени 2023 року представники татарського національного руху мають намір провести демократичні Всенародні збори на виїзді у США.

ФСБ затримала карельського самостійника, який хотів долучитися до ЗСУ_1

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Політика
У поневолених народів ресурсної федерації московії відкрилося останнє вікно можливостей для досягнення власної державної самостійності.
21.08.2023, 18:37
Мистецтво
У Кримському домі презентували документально-освітній проєкт «Мій Крим» про корінні народи України.
09.08.2023, 15:55
Світ
У Туреччині представники низки громадсько-політичних організацій черкеського народу провели першу міжнародну конференцію.
08.08.2023, 17:34
Світ
Вища Рада Ногайського Народу та Міжнародний рух за незалежність "Вільний Ногайстан" оголосили про створення свого війська.
27.05.2023, 21:13
Опінії
Фіно-угорська проблема – голка в яйці російського Кощія, який засів у кремлівському бункері. Здобувши її, імперія більше не відродиться!
11.05.2023, 21:17
Світ
Екологічні протести на теренах окупованої московитами Республіки Башкортостан дедалі більше переростають у всенародну непокору.
04.05.2023, 16:32