ФСБ затримала карельського самостійника, який хотів долучитися до ЗСУ

СВІТ
13 березня, 17:58
ФСБ затримала карельського самостійника, який хотів долучитися до ЗСУ
Фото: Vapaa Kotimaa

Каральні органи ресурсної федерації московії не припиняють репресивний тиск і терор проти представників корінних фіно-угорських народів.

Днями співробітники ФСБ увірвалися до житла одного з молодих карельських самостійників, який планував воювати проти Росії у складі Сил оборони України.

Відомості про інцидент у Петрозаводську передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на власні джерела всередині Карельського національного руху.

Як вдалося з'ясувати, у квартирі потенційного добровольця виявлено заборонену символіку Waffen-SS, розпізнавальні знаки майбутнього збройного формування карелів в українській армії, літературу фінською та агітаційні матеріали українською мовами.

Під час затримання у темну пору доби гебісти з Управління ФСБ у Республіці Карелія побили парубка, а пізніше на камери зафільмували показове зізнання про участь у "неонацистській екстремістській організації", оголосивши підозру у державній зраді.

Наші джерела у Карельському національному русі стверджують, що арештований доброволець курував мережу охочих виїхати з Московії через треті країни до України, згодом долучившися до одного з фронтових підрозділів, зокрема бригади Національної гвардії "Азов".

Станом на цю мить відомо, що хлопця тримають в одному з ізоляторів на околиці міста Петрозаводськ, адвокатів до нього не допускають до відповідного рішення слуг російської Феміди.

Водночас "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що восени 2023 року представники татарського національного руху мають намір провести демократичні Всенародні збори на виїзді у США.

ФСБ затримала карельського самостійника, який хотів долучитися до ЗСУ_1

Автор : Данило Катраник
вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Державний університет Республіки Марій-Ел незаконно відрахував молодого діяча Марійського національного руху Віктора Новогорського.
22 березня, 20:42
Світ
Восени 2023 року представники татарського національного руху мають намір провести демократичні Всенародні збори на виїзді у США.
11 березня, 18:13
Світ
В Україні майже не говорять про боротьбу за свободу уярмлених Москвою корінних народів, але попри це не припиняється опір спільному ворогу.
01 березня, 16:58
Політика
Поки підданий московському Кремлю "рәис" Рустам Мінніханов згортає суверенітет Татарстану, політемігранти готуються до його відновлення.
06 лютого, 17:01
Світ
Корінні народи ресурсної федерації московії не бажають надалі перебувати у складі недоімперії, тому активно гуртують самостійників.
26 січня, 14:31
Політика
Активний представник Конгресу ойрат-калмицького народу Алєксандр Чурюмов не буде депортований до РФ на вимогу ФСБ.
25 січня, 08:00