ФСБ зриває мобілізацію на росії

ВІЙНА
26 квітня, 07:09
ФСБ зриває мобілізацію на росії
Фото: Телеграф

Охочих воювати за псевдоісторичну маячню Владіміра Путіна трохи далі від дивану на росії меншає з кожною пожежею у Білгороді та Брянську.

Натомість уся Україна мусить готуватися до головної битви цієї весни, адже не тільки Донбасу буде не легко, а й решті наших регіонів.

Таку думку на своєму публічному Telegram-каналі висловив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Він переконаний, кремлівські спеціальні служби різними терактами намагаються змусити зомбованих пропагандою чоловіків росії відмовитися від мирного існування та піти на війну проти України.

«Складається таке враження, що саме пожежа у Брянську сплутала карти в моральній підготовці для посиленого удару, а скоріш – поновлення мотивації для мобілізації. Тому, що там нас ненавидять і закликають вбити, але охочих це робити трохи далі від дивану все менш і менш. Одночасно з цим губернатор Курської області повідомив, що там збили наших два безпілотники, то в принципі не здивуюсь, якщо самі росіяни гатили випадково по своїй нафтобазі. "Друга армія світу" у всій красі», – написав Петро Андрющенко.

Крім того, радник міського голови Маріуполя додає, що ФСБ активізувалося у напрямку інсценування терактів і показових затримань "українських диверсантів".

«У Санкт-Петербурзі невідомий заклав і підірвав вибухівку у 9-типоверхівці. Цікаво, що спочатку ФСБ сказало, що це теракт "Ісламської Держави". Але з часом скрізь офіційні канали почали казати про "петарду" і "хлопок". По відео у мережі можна побачити, що це – не петарда. Але й "Москва" не затонула, і українські ракети там були не причому.Водночас ФСБ уже наче заарештувало прибічника "Ісламської Держави", який планував теракт у Ставропольському краї. І це без заздалегідь заготовленого фейкового замаху на Соловйова та нових обстрілів російського ні-чо-го вздовж наших кордонів. Тому, готуємося до головної битви, якщо не війни, то цієї весни точно. Це не буде легко. Не буде швидко. Але точно буде і ми точно переможемо. А поки – кожен на своєму місті має наближати перемогу», – підсумував Петро Андрющенко.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нещодавно рашисти обстріляли власну територію з тимчасово окупованого ними Донбасу.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Такою вона стала після того, як путінський план захопити Київ "за 3 дні" провалився. А іншого плану, як виявилося, у ворога і не було.
25 липня, 18:18
Світ
Федеральна служба безпеки ресурсної федерації московії взялася за підготовку терористичних дій у сусідніх з Україною європейських країнах.
23 липня, 08:42
Світ
Громадянина окупованої московитами Республіки Білорусь застрелили під час риболовлі на Дніпрі на межі з Чернігівською областю.
11 травня, 22:45
Світ
У середмісті Єревану протестувальники зводять барикади, вимагаючи від вірменського прем'єр-міністра Ніколи Пашиняна подати у відставку.
01 травня, 21:44
Війна
Путінський режим всіляко намагається розгорнути другий фронт проти України, особливо після невдачі з втягуванням білоруської армії.
26 квітня, 17:00
Війна
У двох селах Білгородської області рф запроваджено режим надзвичайного стану через вибух снаряда, нібито запущеного "з боку України".
23 березня, 18:16