Газові сховища в ЄС майже вщент заповнені

ЕКОНОМІКА
23.08.2023, 18:16
Газові сховища в ЄС майже вщент заповнені

Європейці змогли зробити запаси блакитного палива на місяці вперед зі значним випередженням графіка та попри російські інтриги.

Такі відомості з посиланням на власні джерела серед чиновників у Брюсселі оприлюднило впливове видання "The New York Times", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Наголошується, що згідно з офіційними статистичними даними, Європейський союз у цілому уже заповнив свої газові сховища більш ніж на 90% і процес поки не зупиняється.

Профільні чиновники зазначили, такий розвиток подій вселяє ще більшу впевненість у тому, що Брюссель майже повністю закінчив свій відхід від російських постачань енергії.

При цьому ЄС запровадив санкції лише проти російської нафти, а не проти газу, хоча починаючи з середини 2022 року саме РФ зупинила постачання блакитного палива до західних країн на знак помсти за підтримку України.

Станом на сьогодні Брюссель відчутно інтенсифікував збільшення імпорту газу в інших постачальників, перш за все – з Норвеґії та США, а також Азербайджану, Алжиру і Великої Британії.

Ресурсна федерація московії навпаки вийшла на азійський ринок, однак продає вкрадені у поневолених корінних народів вуглеводні комуністичному Китаю та Індії за юані й рупії.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що деякі євротрейдери оголосили про намір зберігати придбаний газ у підземних сховищах України.

Читайте також:
Економіка
Александр де Кроо переконаний, що «атомна голка» Кремля висмоктує всі соки з європейської енергетики. Цьому слід нарешті покласти край.
25 березня, 07:18
Війна
Зранку росіяни влучили по ДніпроГЕС — найбільшій гідроелектростанції України. Запорізька АЕС на межі блекауту.
22 березня, 09:00
Політика
Задля виконання плану НАК «Нафтогаз» та АТ «Укргазвидобування» закачали до підземних сховищ неякісний газ.
23.12.2023, 09:15
Опінії
Критичні фактори успіху команди ГПУ «Шебелинкагазвидобування»
14.12.2023, 13:00
Війна
Чи є в «Укренерго» необхідний запас міцності?
21.09.2023, 13:35
Війна
Бюджет на захист електропідстанцій не виділили, нові трансформатори досі не приїхали.
18.09.2023, 11:07