Генерал Марченко порадив умиротворювачам відвідати цвинтарі

ВІЙНА
12.11.2023, 12:54
Генерал Марченко порадив умиротворювачам відвідати цвинтарі
Фото: Google

Ті, хто вимагає від України припинити опір і сісти за стіл перемовин з росією, мусять замовкнути. Ціна миру для нас рівнозначна смерті.

Про це в інтерв'ю для «5 каналу» заявив генерал-майор Збройних Сил України Дмитро Марченко. Військовослужбовець, який торік відповідав за оборону Миколаївщини, категорично заперечив ухвалення будь-яких домовленостей з окупантами.

Бойовий генерал наголосив на тому, що Україні не варто йти на компроміс із росією. А всім тим, хто не усвідомлює, якою ціною воїни ЗСУ здобувають перемогу і визволяють наші землі, Дмитро Марченко порадив сходити на цвинтарі та подивитися, скільки героїв знайшли там свій вічний спочинок.

«Я хочу сказати тим, хто говорить про мир і якісь компроміси з ворогом, хай вони підуть на кладовища, хай глянуть, скільки наших людей загинуло заради того, щоби ми були незалежними. Ми зараз боремося за свою незалежність не для себе: ми це робимо для наших дітей. Якщо ми зараз зупинимо цю війну і підемо на якісь переговори, ми не зможемо так закінчити війну.

Ми просто покладемо цю війну на плечі наших дітей, які через 10 чи 15 років стануть дорослими, але нас тоді вже не буде. Росія — все ще потужна країна. До того часу вона зробить висновки, і тоді виникне питання: чи зможемо ми вистояти на той момент. Я маю сумніви з приводу цього», — зазначив генерал-майор Марченко.

Насамкінець керівник оборони Миколаївщини озвучив власне бачення шляху України до перемоги над росіянами. Бойовий генерал вважає, що ми як нація маємо чинити відсіч до останнього, аби не повторити помилок 100-річної давнини.

«Ми зобов'язані це зробити, у нас немає іншого шляху. Так, важко, так, боляче, так, ми втрачаємо людей, але іншого шляху для нас немає. Мусимо воювати далі», — додав Дмитро Марченко.

Також генерал-майор Марченко ще влітку застерігав, що українцям украй необхідно добити російського агресора саме тут і зараз, а не відкладати на потім. Натомість від західних партнерів ми потребуємо виключно збройної підтримки.

Читайте також:
Опінії
Виконуючи чиєсь політичне замовлення, псевдожурналісти роздувають зраду про відсутність оборонних укріплень. ЗСУ уфортифіковуються!
10 березня, 09:33
Опінії
Нині ми потребуємо національної згуртованості більше, ніж колись. Україна потребує для фронту своїх захисників!
30.10.2023, 21:21
Війна
Валерій Залужний у вівторок ввечері оприлюднив відео запуску ракет ATACMS.
18.10.2023, 06:35
Війна
На Східному фронті понад 9 років вирує пекло війни, наші захисники дають гідну відсіч загарбникам. Днями спалили 2 танкові роти ворога.
07.10.2023, 21:45
Блоги
Фронтова військова частина під час війни судиться з правоохоронцями та намагається в судовому порядку примусити їх виконувати свою роботу
16.09.2023, 12:35
Війна
«Ваша довіра – наша сила», – гасло, із яким українські воїни-десантники йдуть у бій проти загарбників, чия техніка гарно палає на сонці.
07.09.2023, 20:28