Генерал Марченко: Україна пройшла «точку неповернення»

ВІЙНА
16 червня, 09:18
Генерал Марченко: Україна пройшла «точку неповернення»

Керівник оборони Миколаєва генерал-майор Збройних Сил України Дмитро Марченко переконаний, в України виник шанс, якого не було досі.

Про це незламний Герой сучасності і кадровий військовослужбовець розповів нашим колегам із видання "Крим.Реалії", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджує бойовий генерал, українцям (тобто, нашій армії – прим. ред.) вкрай необхідно добити російського агресора саме зараз, а від Заходу ми потребуємо виключно збройної підтримки.

«Заради чого тоді ця купа смертей? Точку неповернення ми вже пройшли. Вона була на самому початку, коли можна було все це зупинити, на етапі переговорів, але після того, що вони витворяли, все, точку неповернення ми пройшли. І я скажу тим, хто там хоче спокою і миру будь-яким шляхом, його не буде. Це ви житимете в окупації постійно, все своє життя... Я хочу, щоби мої діти жили у вільній країні», – зауважив Дмитро Марченко.

Генерал-майор ЗСУ наголосив на тому, що війну не можна зупиняти, бо миру вже не буде, а слід поступово повертати всі окуповані території, переконуючи наших партнерів у слабкості так званої ресурсної федерації.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що справжній героїзм породжують лінійні вчинки й принциповість правильного світогляду.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Я ношу цей шеврон тому, що він частина моєї військової форми. Це знак бригади в якій я служу.
19 вересня, 15:05
Війна
У вільний від бойових дій час українські захисники наполегливо тренуються відкидати ворогів з укріплених позицій і зачищати місцевість.
06 вересня, 19:09
Війна
Безпека тилу – один із найважливіших чинників війни, тому у західних областях активно тренують бійців поборювати ворожих диверсантів.
14 липня, 08:01
Війна
Агресивну війну розв'язану росією проти волелюбної України можна виграти не автоматом, а виключно ракетами, літаками та артилерією.
12 липня, 18:12
Війна
Попри щоденні провокації ворожих пропагандистів і гучні заголовки у вітчизняній пресі, жителів української столиці просять не панікувати.
05 липня, 21:15
Війна
Вітчизняні гармаші, відомі як "боги війни", ні на день не припиняють контрбатарейну дуель із російськими окупантами у Запорізькій області.
31 травня, 07:45