Генна інженерія походить із давнього Шумеру

ІСТОРІЯ
08.09.2023, 16:00
Генна інженерія походить із давнього Шумеру

Із сивої давнини дуже відома фраза: «Створімо людину на наші образ і подобу». Зверніть увагу на слова "створімо" та "наші", це важливо!

Власне, як стверджують дослідники-шумерологи з Іраку, Ірану та Туреччини, висловлена фраза ніколи не мала наступного змісту: «Дозволь мені створити людину за моїми образом і подобою». Ніколи!

Ті, хто вимовляв ці слова, були групою високорозвиненої позаземної раси істот, яких завдяки глиняним табличкам, знайдених у Месопотамії, ми тепер знаємо як ануннакі (шумер. 𒀭𒀀𒉣𒈾). Буквальний переклад означає – «Ті, хто з Небес спустився на Землю».

Вірогідно таким чином, усі інопланетні раси можна вважати ануннаками. Що ж стосується істот, які промовили цю знамениту фразу, то це саме вони (про кого йдеться у шумерських табличках) прийшли на нашу планету десь у проміжку 250 000-450 000 земними роками.

Генна інженерія походить із давнього Шумеру_1

Деякі науковці вважають висловлену теорію конспірологічною, але досі не пояснили, чому одні істоти зображені велетами, тоді як інші – середнього для сучасної людини зросту. Не слід відкидати припущення, що ці істоти спочатку прийшли на Землю для видобування корисних копалин і подальшого транспортувати на свою планету.

Після того, як на їхній рідній планеті вибухнула велика війна, вони майже знищили атмосферу своєї планети й стали мігрувати. Золото – дуже цінний у Всесвіті метал, його можна використовувати навіть для відновлення атмосфери всієї планети.

У глибинах Землі всі ще знаходиться багато золота, як би люди не намагалися його звідти дістати! «Коли прийшли Ануннакі, – стверджує у своїй монографії британський шумеролог Вільям Браун, – вони привели із собою расу рабів під назвою Іґіґі, яким було доручено добувати саме цей найкоштовніший у давні часи метал».

Однак, як це часто буває з деспотіями, поневолені повстають проти поневолювачів. І після великого опору плем'я іґіґі, на жаль, було майже повністю знищені ануннаками, котрі тепер опинилися без робочої сили для видобутку золота.

За допомогою генної інженерії верховний ануннак Енліль та його син Нінурта, які були майстрами-генетиками, створили майже ідентичну расу. Але ця раба вже була набагато меншою за розмірами, менш розумною та менш могутньою, ніж вони, щоби замінити знищене плем'я іґіґі.

Цілком імовірно, що сьогоднішнє людство є наслідком цього стародавнього експерименту. З того часу проіснувало загалом 5 цивілізацій, і всі вони загинули; остання щезла через Великий Потоп, який не є біблійною легендою, а доведеною археологами та геологами подією минулого.

На думку жерців із центральноамериканського племені майя, ми є шостою цивілізацією на Землі, які є правнуками тих, кого за своїм образом і подобою створили ануннаки. Ми лише мініатюрні версії велетів, яким поклонялися давні шумери, аккадці, вавилоняни...

Як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", релігійні обряди й вірування сусідів шумерів – фінікійців – загалом були спільними з ритуалами та звичаями інших жителів Ханаану. Оскільки ця територія не була єдиним державним утворенням, то й не існувало єдиного пантеону божеств.

Верховний ануннак Енліль (на троні) в оточені
Верховний ануннак Енліль (на троні) в оточені "першопоселенців"
Читайте також:
Історія
Звідки ми прийшли й для чого існуємо? Питання, на які люди шукають відповіді протягом усієї історії, звертаючись до релігії та до науки.
02 червня, 19:02
Історія
Не всі розуміють наскільки великі та розкидані малюнки у Перу, зроблені 2000 років тому. Геогліфи притягують до себе нових Індіанів Джонсів.
06 травня, 08:12
Історія
Науковці десятиліттями вивчають проблематику центральноамериканських людських культур. Але досі лишається таємницею їхнє походження.
23 квітня, 14:45
Книги
Задовго до шумерів у Передній Азії виникла добре згуртована спільнота, що мала унікальні знання. Люди контактували із позаземними істотами.
14 квітня, 20:58
Мистецтво
Мало хто знає, що танець «Сиртакі» вигадали під час фільмування стрічки «Грек Зорба». Якщо конкретно, то якихось 60 років тому, у 1964-му.
05 січня, 21:39
Життя
Коли до винаходу дистиляції залишалося ще кілька століть, вино було головним і єдиним алкоголем. З нього виготовляли лікувальні розчини.
22.12.2023, 06:00