Генштаб вимагає кари для захисників України?

Опінії
20.12.2022, 08:27
Генштаб вимагає кари для захисників України?
Фото: Facebook

З'ясувалося, народні обранці дослухалися прохань Сергія Шаптали та Валерія Залужного. Навряд це допоможе перемогти російського агресора?..

Український політичний діяч, блогер, публіцист

Я – молодший сержант Збройних Сил України вимагаю у Президента України вето на Закон №8271. Я не розумію, як у воюючій країні може бути прийнятий закон, який дискримінує військовослужбовців.

А мова йде саме про дискримінацію. Закон порушує конституційну норму про рівність всіх громадян перед обличчям правосуддя.

Закон забирає у військового право на пом'якшувальні обставини, закон забирає у військового право на індивідуальність покарання. А ще, закон фактично забирає у військового право на захист.

Це і є дискримінація!

Це не додасть дисципліни, і аж ніяк не додасть справедливості. Це не додасть боєздатності, а навпаки тільки забере, і що більше – нашкодить.

Збройні Сили України – це не звір, якого треба приборкати. Збройні Сили – це люди, вони живі, але живуть вони у пеклі.

З людьми треба розмовляти, особливо з людьми у пеклі. А прийняття закону про посилення покарань у рекордно короткі строки демотивує цих людей.

І їм байдуже, що це підтримали в усіх фракціях парламенту, повірте. Їм боляче від самої думки про те, що їх – тобто, нас! – виводять у центр уваги як окремий, небезпечний вид тварин.

Тварин, для яких не діють поняття "правосуддя", "захист" і "милосердя". Ось чому цей закон має бути ветовано.

Підкреслю, не відкладено, а ветовано, причому – у найкоротші терміни. Ви просто не розумієте, яку помилку ви робите.

Читайте також:
Кримінал
Відповідний законопроєкт розроблено для доповнення Кримінального кодексу України статтею 374-1. Певно, слуг Феміди очікують кадрові чистки.
26.10.2023, 17:37
Політика
«Слуги народу», уламки забороненої ОПЗЖ, «Голос» і «Довіра» синхронно виступили проти української нації. Обранцям ближче власна кишеня.
17.10.2023, 17:42
Політика
Попри небажання Зеленського і Єрмака, ЄС і США допомогли Україні підписати закон про декларування.
10.10.2023, 12:15
Економіка
Ай, да Володька Зеленський, переграв усіх, не тільки відвертих критиків, але, що найголовніше, власних урядовців-профанів.
01.06.2023, 17:09
Опінії
Держава відокремила себе від громадян і насаджує хибну модель примусових і обмежувальних взаємовідносин. Це небезпечно під час війни.
13.05.2023, 17:01
Політика
Російський диктаторський режим невдовзі остаточно опиниться серед міжнародних ізгоїв, як Північна Корея, через терор проти України.
21.12.2022, 16:51