ГенШтаб ЗСУ попередив про загрозу повторного нападу з Білорусі

ВІЙНА
24.10.2022, 09:56
ГенШтаб ЗСУ попередив про загрозу повторного нападу з Білорусі

Ризик нового військового вторгнення окупаційно-терористичного контингенту з підконтрольної росіянам Білорусі істотно зріс.

Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України бригадний генерал Олексій Громов.

За його словами, на теренах Республіки Білорусь також триває розгортання авіаційного угрупування, а сам лукашенківський режим проводить підготовку до прихованої мобілізації.

«Загроза відновлення збройними силами РФ наступу на північному фронті зростає. Цього разу напрямок наступу може бути змінений на Захід білорусько-українського кордону для перерізання основних логістичних артерій постачання озброєння та військової техніки Україні від країн-партнерів», – зазначив бригадний генерал Олексій Громов.

Також представник ГенШтабу додав, у разі ухвалення противником рішення щодо відкриття так званого "другого фронту", а саме ведення наступальних дій з Білорусі, – "ЗСУ готові до адекватної відповіді".

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що кремлівська маріонетка і самопроголошений диктатор із Мінська вирішив залякати власну армію перед можливим нападом на Україну з Півночі.

Читайте також:
Війна
російські війська зайшли в Лиман: DeepState повідомляє про складну ситуацію та бої в місті.
07:15
Війна
росіяни зрівнюють з землею промислові об'єкти біля Вовчанська – під ударом опинився цукровий завод.
вчора, 07:12
Війна
Навіть кілька дронів, що прорвалися крізь оборону, змогли завдати помітної шкоди.
21 червня, 21:22
Війна
Наразі відпрацьовуються десантні операції, які росіяни вважають реальною загрозою.
18 червня, 16:05
Війна
На Дніпропетровщині оголосили примусову евакуацію сімей із дітьми з 23 населених пунктів.
17 червня, 16:48
Війна
Сили оборони України докладають максимальних зусиль, щоб зірвати плани окупантів.
17 червня, 13:53