Герої з лав 93 ОМБр «Холодний Яр» показали, як захищають Бахмут

ВІЙНА
01 листопада, 20:27
Герої з лав 93 ОМБр «Холодний Яр» показали, як захищають Бахмут

Незламні українські воїни продовжують перемелювати переважні сили ворога на Донеччині, морозний степовий ґрунт всіяний тисячами трупів.

Відповідний фото- і відеозвіт із найгарячішої точки фронту оприлюднила у Facebook пресслужба 93 Окремої механізованої бригади "Холодний Яр", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що наші захисники ціною свого життя не дають російському окупаційно-терористичному контингенту наблизитися до Бахмута, який став справжньою фортецею.

«Це місто з травня під постійними обстрілами. У серпні загарбницькі війська РФ впритул підійшли до Бахмута. Люди масово виїжджають звідти, але є і ті, хто залишається. Не всі підтримують Україну, дехто досі чекає на "русский мир". Історія оборони Бахмуту – це історія величі та сміливості наших армійців, що докладають неймовірних зусиль, аби не пустити російські окупаційні війська просуватися далі.

Кажуть, 93 бригада "Холодний Яр" – це бетон. Це правда. А Бахмут – наша фортеця, такий собі останній бастіон. Іде війна. Противник намагається взяти нас приступом, а ми йому заважаємо, не даємо захопити ні Бахмут, ні сусідні населені пункти», – повідомили у пресслужбі фронтового підрозділу Збройних Сил України.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що бійці 10 гірсько-штурмової бригади показали, як методчино ліквідують російську нечисть у степах Донбасу.

Читайте також:
Війна
Чисельним загонам окупаційно-терористичного контингенту РФ вдалося зайняти знищене їхніми ж артилерійськими обстрілами село.
18 листопада, 08:07
Війна
Російським загарбникам і їхнім посіпакам не раді на українській землі, їх випалювали та надалі випалюватимуть влучним вогнем.
16 листопада, 19:39
Війна
Ворожі безпілотні літальні апарати намагаються запанувати у повітряному просторі Донбасу, але наші захисники їх активно "мінусують".
15 листопада, 19:18
Війна
Всіяна численними російськими снарядами, ракетами та мінами українська земля на Сході поступово очищується руками наших захисників.
15 листопада, 08:45
Війна
Очевидно, у самозваної "другої армії світу" все настільки йде за планом, що настав час до справжньої оборони у стилі "дідів-прадідів".
14 листопада, 17:00
Війна
Окупаційно-терористичний контингент московії досі намагається тримається за українську землю на Півдні, проте його доля вже вирішена.
13 листопада, 17:42