Гетьмана Сагайдачного визнано покровителем незламного Українського вояцтва

ВІЙНА
20 квітня, 18:24
Гетьмана Сагайдачного визнано покровителем незламного Українського вояцтва

Проголошення та освячення у Софійському соборі Києва провів Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній.

Відповідний фотозвіт із місця знаменної події оприлюднила пресслужба на Facebook-сторінці Міністерства культури та інформаційної політики.

Зазначається, що, крім проголошення Петра Конашевича-Сагайдачного покровителем українського війська, також відбулося освячення репліки легендарного меча гетьмана.

«Сьогодні, як і у часи героїчної доби Сагайдачного, українці стали свідками та учасниками боротьби українського народу за свободу, а наші Збройні Сили здобувають у переможних битвах світове визнання. Копія меча Сагайдачного, виготовлена у 2018 році, знаходилась на затопленому кораблі "Гетьман Сагайдачний". Щоби корабель не дістався ворогу, його вивели з ладу у перші дні російсько-української війни», – прокоментували у пресслужбі Мінкульту.

Водночас уточнюється, що копію гетьманського меча допомогли віднайти віцеадмірал Військово-морських сил Збройних Сил України Сергій Гайдук і його заступник, капітан І рангу Андрій Урсол.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Україна переможе, бо цього хоче наш волелюбний народ, який не бажає жити в окупації та виконувати вказівки з Кремля.

Гетьмана Сагайдачного визнано покровителем незламного Українського вояцтва_1
Читайте також:
Опінії
Воєнне літо у розпалі. По нашій, відносно тихій ділянці фронту – обстріли.
25 червня, 20:23
Політика
Українська держава потребує ухвалення закону про необхідну самооборону, аби людина, яка захищає себе, – ніколи не сиділа на лаві підсудних.
22 червня, 09:08
Опінії
Нині українське військо у центрі уваги. Тому що сьогодні армія – це головна частина українського суспільства та запорука нашої Перемоги!
19 травня, 20:34
Опінії
Прості думки: війна змушує зрозуміти, що ти насправді любиш і цінуєш свою країну. Саме країну, а не державу!
02 травня, 17:40
Війна
Ми пролітаємо місто за містом, село за селом, денні та нічні переїзди. Перед нами широченні степові простори.
01 травня, 18:00
Війна
У сім'ї Героя України – незламного захисника приазовської фортеці Ігоря Дашка – віднині є своя кватира у новобудові.
22 квітня, 07:59