Глава антикорупційного комітету Анастасія Радіна отримала від Зеленського орден

ПОЛІТИКА
13 жовтня, 16:05
Глава антикорупційного комітету Анастасія Радіна отримала від Зеленського орден

Роздача нагород представникам «Слуги народу» триває.

Голова Комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики Анастасія Радіна 8 жовтня 2021 року одержала від Найвеличнішого лідора Всесвіту Володимира Зеленського Орден княгині Ольги III ступеня.

Як зазначено на сайті Офісу Президента, дана нагорода «знайшла» Анастасію Радіну з приводу Дня юриста (8 жовтня).

Слід відзначити, що Анастасія Радіна є членом парламентської фракції партії «Слуга народу» у Верховній Раді IX скликання.

Також вона є членом створеної при Президентові Комісії з питань правової реформи.

Анастасія Радіна неодноразово брала участь в ряді нарад в Офісі Президента, присвячених проблемам формування Етичної ради для перевірки членів ВРП.

Орден княгині Ольги вручається жінкам за видатні заслуги в державній, громадській, виробничій, науковій, освітній, культурній, сферах суспільного життя.


Минулого тижня "Слуги народу" розважалися у Трускавці де відбулася Церемонія нагородження щорічної премії “Слугам по заслугах”.

"Програма нагородження" передбачала відзнаки у 16 номінаціях. На премії працювала програма “Світське життя” з Катериною Осадчою.

Свою нагороду отримала і Анастасія Радіна. Її було нагороджено в номінації “Бджоли проти меду” -  за найбільш “болючі” для депутатів закони.

Добре хоч відразу не дали Заслуженого юриста за вірну службу офісу Єрмака-Зеленського.

Медальки для прислуги -  наше все. Приймання подібних нагород від Президента, що витирає ноги об Конституцію України та права громадян досить сумнівна нагорода і відповідно характеристика для нагороджених.

вибір редакції
Читайте також:
У День захисників та захисниць України представники партії "За майбутнє Мамая" привітали ряджених "козаків" з громадської організації
15 жовтня, 11:35
Тепер ФОПи, пенсіонери, продавці риби та бухгалтери можуть фінансувати президентську партію на мільйони гривень !
10 жовтня, 10:25
Юлія Гершун, яка знімалася в еротичних фотосесіях з черкаським губернатором Скічком та ведучим Остапчуком балотується в Раду по 197 округу.
06 жовтня, 22:00
Чи можуть два євреї з Кривого Рогу бути один одному кумами, коли у них відсутня як така практика хрещення дітей?
06 жовтня, 14:12