Українці почекають: ООН виділила $44 мільйони для Ємену

СВІТ
17.08.2022, 17:00
Українці почекають: ООН виділила $44 мільйони для Ємену
Фото: Anadolu Ajansı

Одноразову фінансову допомогу для вирішення гуманітарної кризи отримає найбідніша близькосхідна країна, де 11 років триває війна.

Йдеться про роздерту громадянським конфліктом Республіку Ємен, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Anadolu Ajansı".

Як вдалося з'ясувати, $44 мільйони виділили у головному офісі Організації Об'єднаних Націй на особисте прохання генерального секретаря Антоніу Ґутерриша.

Головна мета подібного "жесту доброї волі" полягає у допомозі 1 мільйону 700 тисячам осіб, які виживають у 17 із 22 регіонів Ємену та мають гостру нестачу продовольства з ліками.

У письмовій заяві регіонального Управління ООН із координації гуманітарних питань на Близькому Сході виділення саме такої суми коштів аргументується наступним чином:

«Надання надзвичайної фінансової допомоги Ємену повинно стримати голод, від якого на сьогодні там страждають уже понад 1 мільйони жителів. Загальна ситуація з продовольчою безпекою у країні стає дедалі гіршою і провокує багатотисячні смерті від недоїдання, перш за все серед дітей і літніх людей. Наша гуманітарна допомога буде використана для порятунку життів багатьох єменців».

Підлеглі Антоніу Ґутерриша також додають, що голод у цій близькосхідній країні набув ознак нерозв'язаних проблем глобального значення, зокрема і через війну в Україні, але головних призвідників із Москви та Тегерану водночас чомусь вперто не називають.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями "вічно стурбовані" представники ООН завітали з інспекцією до прифронтового Запоріжжя.

Читайте також:
Полтава
Дві вживані автівки — карета швидкої допомоги та пожежна машина — обслуговуватимуть громаду. Їх люб'язно передала влада Ґрафенвьорта.
09 квітня, 14:45
Політика
В Осло запланували виділення 100 мільйонів норвезьких крон, зокрема і на ідентифікацію українських громадян. Парламент країни дав згоду.
15 лютого, 21:48
Полтава
Медичні препарати як гуманітарну допомогу Збройним Силам України лубенці зібрали у коробки та готові надіслати на фронт.
18.06.2022, 07:54
Полтава
Відбулась зустріч бійців Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» з викладачами Полтавського державного аграрного університету.
16.07.2021, 15:49
Новини
Допомогу в перевезенні медичної допомоги до району проведення бойових дій надають підприємці та волонтери.
25.03.2020, 15:00