Лохвицька міськрада виділила кошти родинам фронтовиків

ПОЛІТИКА
27 лютого, 20:28
Лохвицька міськрада виділила кошти родинам фронтовиків

Сім'ї захисників України не мають страждати від злиднів. Влада зобов'язана підтримувати фінансово тих, чиї чоловіки воюють на передовій.

До такого висновку прийшли учасники виконавчого комітету Лохвицької міської ради, передає медіаагенція «Останній Бастіон». На нещодавньому черговому засіданні депутати з чиновниками ухвалили низку рішень соціального спрямування.

Як вдалося з'ясувати, родинам десяти мобілізованих уже надано допомогу у розмірі 10 тисяч гривень. Також отримали матеріальну допомогу (залежно від ступенів тяжкості) на лікування троє військовослужбовців-жителів громади, які були поранені на фронті.

Не забули лохвицькі чиновники з депутатами й про дітей учасників АТО/ООС. Так, 15 дітям громадян, які полягли смертю хоробрих у бою проти окупантів у 2014-2022 роках надано одноразову допомогу у розмірі 10 тисяч гривень для розв'язання соціально-побутових питань.

А тим часом, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», олігархічний політичний проєкт «Довіра» у Зінькові залякує свідомих містян «повістками на фронт». Місцева влада продовжує грабувати простий народ.

Читайте також:
Полтава
Громадськість має надати владі пропозиції про розташування символічного місця, де вшановуватимуть пам'ять полеглих на фронті земляків.
10 квітня, 14:36
Полтава
Доки при владі в Україні перебуває каґал перефарбованих у синьо-жовті барви українофобів, перемоги не буде. Полтавці це знають, як ніхто.
18 січня, 08:20
Війна
Міський голова української столиці принципово не займався розбудовою мережі укриттів для людей, адже київська земля має свою ціну.
01.06.2023, 21:42
Полтава
Міська рада і виконавчий комітет спільно погодили рішення спрямувати 2 мільйони гривень на благоустрій та безпеку Пирятина.
02.09.2022, 20:03
Полтава
Заходи з оптимізації та трансформації мережі освітніх закладів планують здійснити на території Семенівської об'єднаної громади.
25.08.2022, 20:07
Полтава
У зв'язку з можливим проведенням великих обсягів робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Диканська громада потребує вільних рук.
23.06.2022, 08:13