Глобинська міськрада допоможе грошима захисникам України

ПОЛТАВА
28.03.2024, 06:02
Глобинська міськрада допоможе грошима захисникам України

Полтавським «зеленим ямщикам» слід брати приклад із колег по цеху. Але, коли бажання сприяти перемозі України немає, то воно і не з'явиться.

Красномовним тому доказом слугує показове рішення, ухвалене напередодні депутатами Глобинської міської ради. Про це повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на заяву пресслужби органу самоврядування.

З'ясувалося, що 71 мешканець громади, які є дійсними військовослужбовцями Сил оборони України, отримає одноразову адресну грошову допомогу загалом на суму 373 тисячі гривень. Ці кошти спрямовуватимуться на наступні заходи:

  • лікування воїнів;
  • пошуки зниклого фронтовика;
  • поховання загиблого захисника;
  • перевезення військовослужбовця із лікувального закладу до місця проживання;
  • на придбання спорядження землякам-воїнам.

У Глобинській міськраді наголосили, нагальні питання соціального захисту громадян нині у пріоритеті влади. Водночас у Полтаві про подібні кроки влади навіть і не думають, адже є нагальніші питання: дерибан бюджетних коштів платників податків.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, що нині у Лохвицькій міській раді склалася типова для всіх органів виконавчої влади ситуація. Так, одним набридло виконувати свої обов'язки, іншим їх мало.

Читайте також:
Полтава
Карета швидкої допомоги прибула до Полтавської області із міста Ганновер. Це прояв турботи німців про здоров'я українців у час війни.
05 травня, 13:43
Полтава
«Зеленим ямщикам» не до збереження ні культурних і природних пам'яток, аби набити власні кишені грошвою. В інших громадах області навпаки.
28 квітня, 13:47
Полтава
Послуга денного догляду для дітей з інвалідністю запрацювала у громаді. Чиновники Пирятина показали, що вони кращі за полтавських «ямщиків».
13 квітня, 16:29
Полтава
«Зелені ямщики» давно курують руйнацію обласного центру, до решти громад ще не дісталися. Влада у деяких містах поки при здоровому глузді.
04 квітня, 13:47
Полтава
Депутати та чиновники деяких громад Полтавщини ставляться до педагогів із повагою. Натомість в обласному центрі панує блюзнірство.
24 березня, 07:16
Полтава
82 мільйони гривень наданих європейськими банкірами орган місцевого самоврядування спрямував на оновлення медичного закладу. Ціна завищена.
17 березня, 09:40