Глобинська міськрада допоможе грошима захисникам України

ПОЛТАВА
28 березня, 06:02
Глобинська міськрада допоможе грошима захисникам України

Полтавським «зеленим ямщикам» слід брати приклад із колег по цеху. Але, коли бажання сприяти перемозі України немає, то воно і не з'явиться.

Красномовним тому доказом слугує показове рішення, ухвалене напередодні депутатами Глобинської міської ради. Про це повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на заяву пресслужби органу самоврядування.

З'ясувалося, що 71 мешканець громади, які є дійсними військовослужбовцями Сил оборони України, отримає одноразову адресну грошову допомогу загалом на суму 373 тисячі гривень. Ці кошти спрямовуватимуться на наступні заходи:

  • лікування воїнів;
  • пошуки зниклого фронтовика;
  • поховання загиблого захисника;
  • перевезення військовослужбовця із лікувального закладу до місця проживання;
  • на придбання спорядження землякам-воїнам.

У Глобинській міськраді наголосили, нагальні питання соціального захисту громадян нині у пріоритеті влади. Водночас у Полтаві про подібні кроки влади навіть і не думають, адже є нагальніші питання: дерибан бюджетних коштів платників податків.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, що нині у Лохвицькій міській раді склалася типова для всіх органів виконавчої влади ситуація. Так, одним набридло виконувати свої обов'язки, іншим їх мало.

Читайте також:
Полтава
Поки полтавські «зелені ямщики» радо сприяють деградації, в області деякі громади взялися за підтримку молоді. Освіченому поколінню дорога!
вчора, 06:09
Полтава
До кінця місяця комунальні служби мають забезпечити питною водою жителів Дмитрівського старостинського округу. Тому прокладають трубу.
10 червня, 12:34
Полтава
Деякі із місцевих рад Полтавщини вирішили зекономити на безпеці населення. Рятуватися від російських ракет і дронів стало дешево та сердито.
09 червня, 16:21
Полтава
«Зелені ямщики», як і попередники з каґалу Мамая-Матковського, плювати хотіли на розвиток міста. Головне показати свою значущість лохторату.
07 червня, 14:52
Полтава
Поки полтавські «зелені ямщики» катаються у подарованому автобусі, в області триває невтомна робота. Громади рішуче допомагають армії.
05 червня, 08:29
Полтава
Фронтовики отримають вагому фінансову підтримку для забезпечення нагальних потреб. Тиловики з Полтавщини сприяють цьому процесові.
04 червня, 21:52