Лохвицькі депутати чекають на російських окупантів?

ПОЛТАВА
27 березня, 12:18
Лохвицькі депутати чекають на російських окупантів?

У міській раді склалася типова для всіх органів виконавчої влади ситуація. Так, одним набридло виконувати свої обов'язки, іншим їх мало.

Красномовний тому доказ — відвертий саботаж роботи Лохвицької міської ради частиною депутатів. З'ясувалося, що представники групи «Лохвичина» на постійній основі відмовляються відвідувати засідання органу самоврядування без вагомих на те причин.

Фактично, 14 обранців із 27 не дають оновити бюджет громади та виділити додаткові кошти на підтримку підрозділів Сил оборони України. На думку патріотично налаштованих лохвичан, ці депутати належать до кодла потенційних колаборантів, які в лютому-березні 2022 року чекали на прихід московитів.

«Депутатська група «Лохвичина» саботувала 50-ту позачергову сесію без пояснень. 9 питань порядку денного військового характеру було розділено на 20. Кошти, які громада хоче направити на військові потреби, ті ж самі — 25 мільйонів 850 тисяч гривень, зависли наче у повітрі», — повідомили у пресслужбі міськради.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, як політичне угруповання «Довіра» у Зінькові залякує свідомих містян «повістками на фронт». Представники олігархів узурпували владу у громаді.

Лохвицькі депутати чекають на російських окупантів?_1
Читайте також:
Економіка
Одна із найзаможніших держав Європи готова пом'якшити власні правила експорту зброї. Проте нам жодним чином не допомагатиме.
17 травня, 08:29
Опінії
Коли державою керують блазні, яким байдужий патріотизм та інстинкт самозбереження, чекайте на біду. В Україні біда вже 5-й рік поспіль.
15 травня, 20:36
Війна
Замість розбудови оборонних укріплень на кордоні із РФ і Білоруссю влада готувалася до шашликів. Нині криваві шашлики смажать у Вовчанську.
15 травня, 13:43
Політика
Пропаганда є мистецтвом сфотографувати чорта без копит і рогів. Власне тим, що Зе-влада демонструє у телемарафоні. Тож, несемося...
06 травня, 07:01
Історія
Як недонавчений, а зчаста безграмотний, охлос привів до влади кодло хапуг, так і у науку потрапили українофоби. Всім їм муляє наше минуле.
03 травня, 20:27
Полтава
Як доводить історія, депутати із чиновниками — дзеркало суспільства. Відтак немає сенсу нарікати на владу, коли виборці такі ж дýрні.
02 травня, 06:00