Голова уряду Ічкерії на вигнанні звернувся до народів Кавказу

СВІТ
24 лютого, 20:58
Голова уряду Ічкерії на вигнанні звернувся до народів Кавказу
Фото: Kavkaz Center

Поневолені ресурсною федерацією московією корінні етноси Північного Кавказу мають останній шанс на здобуття власного суверенітету.

На цьому у своєму відритому зверненні наполягає чинний керівник Кабінету міністрів Чеченської республіки Ічкерія на еміграції Ахмед Закаєв, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Наступник Джохара Дудаєва, Аслана Масхадова, Доку Умарова закликав уярмлені кавказькі народи до обопільного збройного повстання заради знищення московитських агресорів і окупантів.

«У нас лише одна єдина мета – знищити російських нацистів і всі сліди нацистського режиму. Ніщо не може нас зупинити. Ми боротимемося пліч-о-пліч із нашими братами-українцями, допоки, за допомогою Всевишнього, не позбавимо землю від російського нацизму і не звільнимо народи від його гніту. І всі, хто бере участь у цій боротьбі, – отримають нашу допомогу.

Але будь-яка людина чи держава, які симпатизують російському нацизму, – наші супротивники! Ми повинні звільнити Північний Кавказ від російського ярма та його продажних поплічників. Ми повинні об'єднатися у цій боротьбі, дотримуючися завітів наших предків, які билися в армії Шейха Мансура та Імама Шаміля», – йдеться у заяві Ахмеда Закаєва.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Рамзан Кадиров нічого не вирішує, а лише є носієм цінної інформації, за збереження якої може поплатитися власним життям, коли цього забажають у Москві.

Голова уряду Ічкерії на вигнанні звернувся до народів Кавказу_1
Читайте також:
Світ
На теренах кількох суб'єктів ресурсної федерації московії триває "тиха війна" незгідних із кремлівським диктаторським режимом.
01 червня, 17:58
Політика
Наш народ просто зобов'язаний стійкий розвиток перевести у сталий розвиток. Іншими словами, спасти себе і спасти ціле людство...
28 травня, 17:44
Політика
120 делегатів від 17 районів Республіки Комі проголосували за проведення референдуму щодо відновлення прямих вибори мерів.
14 травня, 19:06
Війна
Наперекір російському загарбанню, руїні та цілодобовому терору у приазовському місті замайорів синьо-жовтий стяг.
09 травня, 16:51
Політика
У найменшій північнокавказькій республіці нині знаходяться понад 40 тисяч силовиків Росгвардії, завдання яких – утиски й терор інгушів.
07 травня, 20:37
Опінії
Україна мусить розробити стратегічний план з остаточного розвалу недоімперії. Інакше, Москва розпочне нове "збирання земель".
07 травня, 16:01