Голова уряду Ічкерії на вигнанні звернувся до народів Кавказу

СВІТ
24.02.2023, 20:58
Голова уряду Ічкерії на вигнанні звернувся до народів Кавказу
Фото: Kavkaz Center

Поневолені ресурсною федерацією московією корінні етноси Північного Кавказу мають останній шанс на здобуття власного суверенітету.

На цьому у своєму відритому зверненні наполягає чинний керівник Кабінету міністрів Чеченської республіки Ічкерія на еміграції Ахмед Закаєв, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Наступник Джохара Дудаєва, Аслана Масхадова, Доку Умарова закликав уярмлені кавказькі народи до обопільного збройного повстання заради знищення московитських агресорів і окупантів.

«У нас лише одна єдина мета – знищити російських нацистів і всі сліди нацистського режиму. Ніщо не може нас зупинити. Ми боротимемося пліч-о-пліч із нашими братами-українцями, допоки, за допомогою Всевишнього, не позбавимо землю від російського нацизму і не звільнимо народи від його гніту. І всі, хто бере участь у цій боротьбі, – отримають нашу допомогу.

Але будь-яка людина чи держава, які симпатизують російському нацизму, – наші супротивники! Ми повинні звільнити Північний Кавказ від російського ярма та його продажних поплічників. Ми повинні об'єднатися у цій боротьбі, дотримуючися завітів наших предків, які билися в армії Шейха Мансура та Імама Шаміля», – йдеться у заяві Ахмеда Закаєва.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Рамзан Кадиров нічого не вирішує, а лише є носієм цінної інформації, за збереження якої може поплатитися власним життям, коли цього забажають у Москві.

Голова уряду Ічкерії на вигнанні звернувся до народів Кавказу_1
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Ми повинні очистити від російських окупантів святу українську землю!
вчора, 10:50
Новини
Жоден уряд, жоден політик, вождь і лідер не здатен зробити для нас більше, ніж ми можемо зробити самі.
20 лютого, 17:31
Історія
У ніч на 20 січня 1990 року радянські війська увійшли до Баку, де йшли антиурядові протести
19 січня, 09:05
Опінії
Об'єктом знищення є не чиновники, а всі українці. Об'єктом геноциду є не держава, а нація.
12 січня, 11:01
Опінії
Я вірю, що з такою кількістю патріотів Україна переможе у цій страшній війні, бо ніхто і ніколи не зламає нас.
03 січня, 11:20
Опінії
Дай Боже, щоб він був переможним!
01 січня, 09:08