Ахмед Закаєв про Кадирова: Рамзан – дорога «шістка» Путіна, що нічого не вирішує

СВІТ
05.09.2022, 20:15
Ахмед Закаєв про Кадирова: Рамзан – дорога «шістка» Путіна, що нічого не вирішує
Фото: Waynakh Online

Чинний голова Кабінету міністрів Чеченської республіки Ічкерія за кордоном вважає шакала Рамзана Кадирова маріонеткою Кремля.

Таку думку Ахмед Закаєв висловив у прямому етері загальнонаціонального телемарафону на каналі "FREEДОМ", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Самозваний узурпатор Чечні, котрий десятиліттями очолює терор проти свого народу на догоду путінському режиму, розпочав відкритий торг із Кремлем.

«Невдячна справа коментувати таких, як Кадиров, але доводиться. Його "безстрокова відпустка" – це клоунада, постановка спецслужб. У безстрокову відпустку він піде тільки тоді, коли опиниться на лаві підсудних за ті злочини, скоєні проти чеченського народу, за його участь у війні проти України та за всі ті його діяння, які він вчинив за завданням Кремля. У мене немає жодного сумніву, що цього шакала відправлять на довгий термін у безстрокову відпустку, бажано – за ґрати. Він це заслужив», – зазначив Ахмед Закаєв.

Водночас очільник закордонного Кабінету міністрів Ічкерії додав, що Рамзан Кадиров нічого не вирішує, а лише є носієм цінної інформації, за збереження якої може поплатитися власним життям, коли цього забажають у Москві.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", у Кремлі знатно палає, оскільки фіно-угри почали гучно заявляти про початок боротьби за власний суверенітет.

Читайте також:
Світ
Вірнопідданий путінський піхотинець і за сумісництвом ґауляйтер окупованої московитами Чечні при смерті. Кадировську спадщину вже ділять.
20.09.2023, 17:33
Кримінал
На території окупованої з середини 2000-х років Чеченської республіки Ічкерії відновилися масові викрадення чоловіків старше 16 років.
05.06.2023, 18:15
Світ
Важкохворий муртад Рамзан Кафіров певно налаштований виводити підвладну його кланові Чечню з-під окупації ресурсної федерації московії.
28.03.2023, 18:45
Світ
Він – зв'язковий другого президента Чеченської Республіки Ічкерія Аслана Масхадова і особистий друг Хаттаба, який не скорився московитам.
30.07.2022, 20:23
Світ
Громадськість починає цікавити питання майбутнього Рамзана Кадирова. А в ширшому розумінні – феномена кадировщини.
03.05.2022, 17:33
Війна
У автоколоні були, зокрема, БТР-80, бронеавтомобілі "Тигр" та "Урал-ВВ"
04.02.2022, 10:21