Головком Залужний побував на відкритті броньованого катера «Буча»

ВІЙНА
26 травня, 16:38
Головком Залужний побував на відкритті броньованого катера «Буча»
Фото: АрміяInform

26 травня до складу Військово-морських сил Збройних Сил України прийняли новий малий артилерійський корабель типу "Гюрза".

Броньований катер названо "Буча", повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на медіаресурс вітчизняного міністерства оборони "АрміяInform".

На урочистих заходах безпосередньо побували головнокомандувач армії генерал Валерій Залужний та начальник Генерального штабу генерал-лейтенант Сергій Шаптала.

Як вдалося з'ясувати, характерною особливістю катера є низька візуальна оптико-електронна, радіолокаційна та теплова помітність, що стане у найближчій нагоді воїнам із ВМС ЗСУ.

Крім того, малий артилерійський корабель "Буча" оснащений системою захисту від наведення зброї противника та системою автоматичної постановки димових і теплових завіс.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає згадати про те, що Валерій Залужний закликав Марка Міллі нарешті дати ЗСУ винищувачі американського виробництва типу "F-16".

Головком Залужний побував на відкритті броньованого катера «Буча»_1
Читайте також:
Війна
У нас немає жодного права опускати руки, занепадати духом чи тим паче зарано святкувати завершення війни, яка триває.
02 травня, 19:55
Війна
Провідні західні аналітики переконані у тому, що підрозділи Сил оборони України не мають досвіду для масованої атаки ворога з повітря.
27 березня, 16:52
Війна
Вівцелюбам із бандитсько-терористичного угруповання вірнопідданого путінського піхотинця Рамзана Кафірова "не солодко" на Донбасі.
25 лютого, 17:00
Війна
Столиця з околицями, як і вся Північ України, надійно захищені від потенційного нового нападу окупантів із теренів Білорусі.
09 лютого, 07:58
Війна
Бої на Східному фронті не спиняються ні на мить, українські захисники щільним вогнем зупиняють усе нові й нові російські штурми.
05 лютого, 07:59
Війна
Грізний, вогненний, сталевий молот Перемоги загартовується у руках незламних українських захисників на широкому просторі Східного фронту.
02 лютого, 20:26