Градизький голова закликав Проніна і Кубракова відремонтувати стратегічну дорогу

ПОЛТАВА
28 квітня, 12:45
Градизький голова закликав Проніна і Кубракова відремонтувати стратегічну дорогу

Автошлях, який сполучає українську столицю з Борисполем, Кременчуком, Дніпром і Запоріжжям негайно потребує ремонту. Причому, капітального.

З відповідним закликом до обласної влади та галузевих урядових відомств звернувся Градизький селищний голова Мирослав Носа. Фактично, партієць політичного проєкту олігархів «Довіра», яка обіцяла мешканцям Полтавщини «золоті гори» на виборах 2019-2020 років, довів свою профнепридатність.

Керманич Градизька просить голову обласної (державної) військово-цивільної адміністрації та Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України допомогти із ремонтом траси Н-08. Зі слів Мирослава Носи, із кожним днем мішків і пакетів на деревах стає все більше, а воїни, волонтери та цивільні стоять на узбіччях, рівняючи квадратні колеса.

«Для всіх нас — це дорога життя. Автотраса державного значення, яка починається у Борисполі, а закінчується в Маріуполі, і чомусь найгірша її ділянка, була до війни та є зараз саме у межах Полтавської області у Кременчуцькому районі. Навіть зараз цю дорогу у межах Київської та Черкаської областей обслуговують, а Полтавська тільки гроші заробляє.

Таке враження, ніби доріг у нас немає. Якийсь бермудський трикутник, а колишній Глобинський район — узагалі прокляте місце, де доріг не існує й не існувало. Тому прошу Філіпа Проніна, Олексія Мовчана, Олександра Кубракова звернути увагу на цю проблему», — зазначив Градизький селищний голова.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, що у Миргородському районі відремонтували міст, але не асфальтове полотно. За словами дорожників, її лишили на потім, коли дадуть кошти для ремонту. 

Градизький голова закликав Проніна і Кубракова відремонтувати стратегічну дорогу_1
Читайте також:
Війна
Деяким браконьєрам усе ж вдається продавати біоресурси, які вони затягли до сіток у водоймах Полтавщини. Покупців на товар вистачає.
09 червня, 18:49
Полтава
Службовий катер «Еко рейд 4» був виявлений підпаленим і зниклим зі своєї стоянки під охороною підприємства. Злочинців шукає поліція.
14 травня, 08:12
Кримінал
Голова Броварської районної (державної) військово-цивільної адміністрації збив 4 пішоходів на переході. Володимир Майбоженко був п'яний.
26 квітня, 21:46
Полтава
Переправу через ставок у селі Зубівка нарешті привели до задовільного стану. Дарма, що полотно з ямами поруч лишилося незмінним.
25 квітня, 12:32
Політика
Обов’язки міського голови Запоріжжя виконуватиме «слуга народу» Регіна Харченко
24 квітня, 17:00
Полтава
На превеликий жаль, проблеми з дурнями та дорогами характерні не тільки для росії. У Полтавському краю теж вистачає подібного.
21 квітня, 13:54