Грошові перекази з РФ до Сакартвело зросли на 500%

ЕКОНОМІКА
20.01.2023, 06:59
Грошові перекази з РФ до Сакартвело зросли на 500%
Фото: Reuters

Москва із Тбілісі сплелися у хтивому, хоч і ситуативному, фінансово-економічному союзі, поки в Україні гинуть люди від рук росіян.

Відомості про це оприлюднили фахові аналітики вітчизняної Служби зовнішньої розвідки, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що торік грошові перекази з ресурсної федерації московії до Сакартвело зросли на 500% порівняно з 2021 роком і перевищили $2 мільярди.

Щоб обійти запроваджені урядом РФ обмеження на виведення з країни валютних коштів росіяни розбивали свої перекази на кілька траншів, оскільки переказувати у будь-який спосіб із Росії до Сакартвело понад $2000 заборонено.

Водночас головний грузинський олігарх і акціонер російського "Газпрому" Бідзіна Іванішвілі в особі чинного уряду Іраклі Ґарібашвілі пообіцяв кремлівському бункерному щуру, що Тбілісі залишиться на боці Москви під час агресії проти Києва.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що Сакартвело майже рік допомагає РФ уникати санкцій і вбивати українців.

Читайте також:
Полтава
Адресну грошову допомогу отримають 16 військовослужбовців-земляків. Полтавські «зелені ямщики» на подібну щедрість неспроможні, бо жадібні.
29 листопада, 21:45
Економіка
Головна фінансова установа РФ займається «перегріванням» економіки. Попри шалені прибутки від продажу вуглеводнів ціни також ростуть.
15 листопада, 08:21
Економіка
Вашинґтон поступово, але невпинно тисне на Нью-Делі, який досі робить ґешефт на торгівлі з Москвою. Очевидно, довго цей процес не триватиме.
30 жовтня, 12:32
Опінії
Будьмо відверті: дірка у державному бюджеті України розміром у ₴500 мільярдів сама себе не закриє.  Проте як завжди є сумнозвісне «але»...
16 вересня, 13:43
Економіка
На світових фондових ринках справді спостерігаються різноспрямовані процеси. Через ризик рецесії почав зростати так званий «індекс страху».
09 серпня, 06:02
Економіка
Хто контролює рівень боргу, той впливає на ситуацію. Тому зростання української боргової ями на руку всім іноземним кредиторам.
25 червня, 19:22