Гвардію Рамзана Кафірова відрядили на забій в Україну

ВІЙНА
20.12.2023, 21:21
Гвардію Рамзана Кафірова відрядили на забій в Україну
Фото: Zaxid.net

Зрадники чеченського народу служать кривавому режиму. Проте для муртадів гроші Кремля не пахнуть, особливо, коли грошей багато.

Бойовики з кадировського угруповання «Ахмат» укотре зібралися «у відрядження» в Україну. Проте цього разу, як свідчить нижче викладене відео, їхній настрій не такий бравурний і веселий.

Вочевидь гвардійці-кафіри точно знають, що на них чекає на чужині — 100%-ва могилізація та утилізація силами українських захисників. І ніякий Аллах, в якого ці чеченські (лише за назвою — прим. ред.) муртади ніколи не вірили, їм не допоможе: ні за життя, ні по загибелі на фронті.

Окреме питання до дружин і родичів не тільки кадировців, але й у цілому чеченців, які безмовні, бездіяльні та не вважають за потрібне зупинити марні смерті своїх батьків, чоловіків і синів на чужині. Чим довше триватиме ця бійня, тим гірше буде колись гордому і волелюбному кавказькому народові.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що для здобуття перемогти, армії України потрібно знищити ще мінімум 100 000 російських загарбників. Це треба зробити за наступний 2024 рік.

Читайте також:
Війна
Дірявість українського запілля дивує та жахає водночас. Ворог контролює наш повітряний простір аж до молдовського Придністров'я.
01 липня, 12:36
Світ
Військова стратегія сіоністської банди зіткнулася із суворою дійсністю. Терористи ХАМАС виявилися згуртованішими, ніж сподівалися у ЦАХАЛ.
16 червня, 19:52
Війна
А Зеленський і Синєгубий переконували, що так не можна.
13 червня, 09:06
Війна
Минулого тижня більша частина російської бойової флотилії залишила порт Новоросійська. Українські захисники вплинули на ворожі тили.
10 червня, 19:21
Війна
Ворог має намір кількісно оновити склад свого окупаційно-терористичного контингенту. Україні слід готуватися до найгіршого сценарію.
04 червня, 20:43
Війна
Нинішній кремлівський бункерний диктатор не відрізняється від свого кумира із вусами. Стиль поведінки той же, як і бажання винищити людей.
28 травня, 13:34