«Хуцпа 80-го рівня»: 7 мільярдів жителів Землі примусять відмовитися від м'яса

09.11.2021, 07:59
«Хуцпа 80-го рівня»: 7 мільярдів жителів Землі примусять відмовитися від м'яса
Фото: Daily Mail

Цьогорічний Кліматичний саміт у Ґлазґо яскраво продемонстрував відірваність сучасних еліт від більшості населення нашої планети.

Державні лідери, авторитетні політики та бізнесмени, які закликають з усіх екранів берегти природу й сприяти зменшенню викидів CO2 – прямо собі суперечать.

Кожен із понад 400 учасників конференції не тільки прилетів на приватному літаку, але й не став їсти соєві котлети чи іншу їжу з комах, інформує аґенція "Останній Бастіон" посилаючися на журнал "The Big Issue".

Виявляється, організатори підготували спеціальне меню, насичене найдорожчими харчами: оленина, телятина, мармурова яловичина, молочні та інші продукти тваринництва.

Саме на них деякі радикальні борці з кліматичними змінами (як, скажімо, Ґрета Тунберґ – прим. ред.) покладають відповідальність за 15% світових викидів парникових газів!

Рівночасно для преси та обслуги, присутніх на саміті у Ґлазґо, були дешеві аналоги-замінники, адже «людству необхідно знизити вуглецевий слід харчових продуктів до 0,5 кг CO2 на кожен прийом їжі, щоби досягти цілей за кліматом, визначених у Паризькій угоді».

Для порівняння: тільки один "Шотландський бурґер з яловичини" в елітному меню містив еквівалент викидів 3,3 кг CO2 (тобто, у 7,5 раза перевищував так звану "кліматичну норму прийому їжі" – прим. ред.), тоді як його соєвий замінник – 0,65 кг CO2 відповідно.

Фактично, світові лідери з транснаціональними корпораціями прагнуть впровадити штучну систему глобального харчування у стилі роману-антиутопії "1984", коли держиморди (так званий "золотий мільйон сімей" – прим. ред.) харчуватимуться органічними продуктами, а решта населення Землі  – дешевим непотребом, створеного у лабораторіях.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", що за прогнозами ООН, світові ціни на продовольство будуть і надалі зростати.

Недешеве меню цьогорічного Кліматичного саміту у Ґлазґо
Недешеве меню цьогорічного Кліматичного саміту у Ґлазґо
вибір редакції
Читайте також:
Життя
Під час мітингу проти вирубки тропічного лісу у штаті Рондонія активісти натрапили на червонокнижну кротову кобру (Atretochoana eiselti).
13 серпня, 20:45
Економіка
Перші поставки будуть до Італії та Іспанії
18 червня, 17:26
Війна
Якщо політики оберуть цей сценарій, «це буде дуже ризикована військова операція, яка вимагатиме значних зусиль».
01 червня, 13:45
Політика
“Путін грає на протиріччях між країнами, і протистояти цьому можна лише взаємодією”.
25.11.2021, 15:00
Історія
У Республіці Комі на 94 році життя помер краєзнавець і відомий російський історик литовського походження Анатоліс Смілінґіс.
19.06.2021, 12:37