Інгуські самостійники провели зустріч з українськими нардепами

ПОЛІТИКА
23.09.2023, 16:09
Інгуські самостійники провели зустріч з українськими нардепами

Час дезінтеграції та фрагментації ресурсної федерації Московії все ближче. Першим запалають республіки Північного Кавказу.

Відповідні кадри зустрічі представників Комітету незалежності Інгушетії у стінах Верховної Ради виклав народний депутат IX скликання Ярослав Юрчишин. Про це повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон».

Сама подія є важливою у процесі боротьби всіх поневолених Москвою народів за свою державну самостійність. Адже саме вони — слабке внутрішнє місце РФ, досі ігнороване вітчизняними можновладцями.

«Провели змістовну зустріч із Комітетом незалежності Інгушетії, який очолює Ансар Гаркхо. Відзначу, що і наша ТСК, і Комітет бачать Інгушетію незалежною, а тимчасово існуючу російську федерацію — дезінтегрованою. Зокрема, про це й говорили.

Нам важливо було почути позицію нескорених інгушів стосовно їхніх планів та російсько-української війни. Представники цього народу стверджують, що вони не мають нічого спільного з кадировцями. Раби «дон-дона» воюють на боці окупантів, а горді інгуші стають до лав ЗСУ. Одні шукають смерті, інші — волі.

Не дарма інгуші — одна з небагатьох народностей, які публічно не закликають долучатися до війни проти України. Своїми цілями Комітет незалежності Інгушетії називає досягнення власного суверенітету і відокремлення від так званої РФ. Ми також у цьому зацікавлені, тому надалі готові рухатися разом заради розпаду недорозваленої імперії», — прокоментував ситуацію нардеп Юрчишин.

Крім членів Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради, що займається підтримкою поневолених Москвою народів, у зустрічі взяли участь: голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, голова Організації Українських Націоналістів (бандерівців) Олег Медуниця, офіцер Збройних Сил України Михайло Басараб, директор Української Інформаційної Служби Олег Вітвіцький. Також були запрошені експерти — Юрій Гудименко і Максим Майоров.

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, що Україна переможе і весь масштаб геноциду РФ на тимчасово окупованих територіях стане широко відомим світові. Російський режим за це постане перед судом.

Інгуські самостійники провели зустріч з українськими нардепами_1
Читайте також:
Політика
Поки на полі бою від Куп'янська до Кінбурна вирішується доля України, дезінтеграцію ресурсної федерації московії просувають у Балтії.
08 квітня, 14:56
Політика
10 років поспіль влада у Києві свідомо ігнорує вагомий фактор у війні проти РФ. Не всі жителі країни-окупанта підтримують кривавий конфлікт.
05 квітня, 13:45
Опінії
Потрібна підтримка антиімперських національних і демократичних рухів у середині РФ. На жаль, цього багато хто досі ніяк не може зрозуміти.
24 березня, 10:24
Політика
Україна визнає право інгуського народу на самовизначення та створення незалежної суверенної національної держави
23 лютого, 15:11
Політика
Києву вкрай важливо відкрити другий фронт проти агресора. І цим фронтом цілком можуть стати уярмлені корінні народи майбутньої постросії.
14 лютого, 08:25
Війна
Протестувальники підтримують місцевого активіста, якого судять за вказівкою голови республіки. Він закликав росіян «поїхати у свою Рязань».
15 січня, 18:30