Інгуські самостійники провели зустріч з українськими нардепами

ПОЛІТИКА
23 вересня, 16:09
Інгуські самостійники провели зустріч з українськими нардепами

Час дезінтеграції та фрагментації ресурсної федерації Московії все ближче. Першим запалають республіки Північного Кавказу.

Відповідні кадри зустрічі представників Комітету незалежності Інгушетії у стінах Верховної Ради виклав народний депутат IX скликання Ярослав Юрчишин. Про це повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон».

Сама подія є важливою у процесі боротьби всіх поневолених Москвою народів за свою державну самостійність. Адже саме вони — слабке внутрішнє місце РФ, досі ігнороване вітчизняними можновладцями.

«Провели змістовну зустріч із Комітетом незалежності Інгушетії, який очолює Ансар Гаркхо. Відзначу, що і наша ТСК, і Комітет бачать Інгушетію незалежною, а тимчасово існуючу російську федерацію — дезінтегрованою. Зокрема, про це й говорили.

Нам важливо було почути позицію нескорених інгушів стосовно їхніх планів та російсько-української війни. Представники цього народу стверджують, що вони не мають нічого спільного з кадировцями. Раби «дон-дона» воюють на боці окупантів, а горді інгуші стають до лав ЗСУ. Одні шукають смерті, інші — волі.

Не дарма інгуші — одна з небагатьох народностей, які публічно не закликають долучатися до війни проти України. Своїми цілями Комітет незалежності Інгушетії називає досягнення власного суверенітету і відокремлення від так званої РФ. Ми також у цьому зацікавлені, тому надалі готові рухатися разом заради розпаду недорозваленої імперії», — прокоментував ситуацію нардеп Юрчишин.

Крім членів Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради, що займається підтримкою поневолених Москвою народів, у зустрічі взяли участь: голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, голова Організації Українських Націоналістів (бандерівців) Олег Медуниця, офіцер Збройних Сил України Михайло Басараб, директор Української Інформаційної Служби Олег Вітвіцький. Також були запрошені експерти — Юрій Гудименко і Максим Майоров.

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, що Україна переможе і весь масштаб геноциду РФ на тимчасово окупованих територіях стане широко відомим світові. Російський режим за це постане перед судом.

Інгуські самостійники провели зустріч з українськими нардепами_1
Читайте також:
Політика
Майбутнє кількох десятків вільних держав постросії залежать від української перемоги у війні. Захід мусить бути у цьому зацікавлений.
15 листопада, 06:51
Політика
Голова російської Служби зовнішньої розвідки (СВР рф) розуміє, що час розплати для Кремля наближається. Держава-окупант буде фрагментована.
18 жовтня, 18:09
Політика
Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради з підтримки поневолених Москвою народів виходить у публічний простір. Це важливий крок.
05 жовтня, 17:03
Позиція
Російського національного ядра не існує у природі. Кремль начисто підтер усе, з чого можна наново вивести окремий етнос московитів...
02 жовтня, 17:12
Політика
РФ-Московія однією ногою у труні, а у її скроні – заряджена зіпсованою ядерною боєголовкою гармата. Настав час утилізувати країну-404.
06 вересня, 17:57
Політика
Російський диктатор вважається поціновувачем переписаної історії та різних пам'ятних дат. До них він "підганяє" власні заплановані заходи.
04 вересня, 16:00