РФ жадає глобальної агресії, як наркоман, що зрештою опиняється на дні

ВІЙНА
12.09.2023, 19:06
РФ жадає глобальної агресії, як наркоман, що зрештою опиняється на дні
Фото: Atlantic Council

Питання лише в тому, скільки ще життів – і країн – буде принесено в жертву зажерливому російському молоху, поки ми його не здолаємо.

Відтак неминучим фіналом агресії РФ проти України є: або наша перемога, або масштабування конфлікту на всю планету, куди будуть втягнуті всі без виключення країни.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на гучну заяву представників впливової балтійської аналітичної Twitter-спільноти "Bad Baltic Take".

Проукраїнські налаштовані фахівці з Естонії, Латвії та Литви переконані у тому, що Росія неодмінно зазнає поразки, а її імперіалізм буде повністю дискредитований у світі, бо подібні авторитарні режими за своєю природою нестабільні й хиткі.

«Зараз нас називають оптимістами за те, що ми говоримо про імперську поразку Росії. Але колись нас називали песимістами тільки за те, що ми говорили про російський імперіалізм. Ми не були ні песимістами тоді, ні оптимістами зараз. Безліч "експертів"-русистів та совєтологів раптово втратили актуальність і довіру, коли почалася повномасштабна війна. Але це ніщо у порівнянні з тим, що відчують ті, хто зараз закликає до угод і миру з Росією, бо сприяє агресії Росії.

Давайте на мить будемо відвертими: Україна переможе і весь масштаб геноциду Росії на тимчасово окупованих територіях стане широко відомим світові. Росія за це постане перед судом. Як і у випадку з нацистами після їхньої поразки та трибуналу, світ не сумніватиметься, що жахливий геноцидний імперіалізм Росії також потрібно було зупинити. Це неминуче, тому що українці мають свободу волі та рішучість і не зупиняться, доки цього не досягнуть. Вони не є чиїмось довіреними особами, вони – самостійна нація.

Дехто може висміяти це передбачення щодо Росії як нереалістичне. Але ж ми вже були у цій точці, чи не так? Люди, які пережили російську агресію та живуть на її потенційному шляху, як правило, набагато точніші щодо того, як вона розгортатиметься, ніж "російські експерти", які кепкують із нас за ці прогнози», – наголошується у заяві.

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, як глибока криза всього західного пацифізму сплачена кров'ю і життями сотень тисяч українців.

Читайте також:
Політика
Західні суспільства тверезіють від багаторічного москвофільства тільки після гучного стусана від сусідів РФ. Не можна замиритися із Кремлем.
22 березня, 06:03
Світ
База НАТО матиме площу у 2800 гектарів і загальний периметр у 30 км.На базі зможуть постійно проживати до 10 тис. військовослужбовців
18 березня, 10:53
Світ
Швеція офіційно стала новим 32-м членом НАТО.
07 березня, 18:07
Світ
Раніше парламент Угорщини ратифікував вступ Швеції до Північноатлантичного Альянсу
05 березня, 18:27
Війна
На тлі панічних новин в Європі стає панівною думка, що Україна поступово програє війну. Захід мусить нарешті допомогти спинити агресора.
28 лютого, 19:17
Війна
Французька опозиція розкритикувала Макрона за заяву про відправку в Україну військ країн НАТО
27 лютого, 11:19