Інгуський національний рух створює власне військо

СВІТ
22.04.2023, 16:31
Інгуський національний рух створює власне військо

Наперекір планам кремлівського бункерного щура і його оточення, корінні народи РФ воліють приєднатися до української борні проти Москви.

Саме з цією метою Комітет Інгуської Незалежності оголосив про формування Інгуської визвольної армії, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Ініціатори створення з'єднаних військових підрозділів планують боротися за вихід своєї країни (наразі куцої автономної республіки – прим. ред.) зі складу Росії, котра десятиліттями уярмлювала інгушів.

«Комітет Інгуської Незалежності, відповідно до права нашого народу на самовизначення та самозахист, дарований нам Всевишнім Аллагом, приймає рішення про формування Інгуської Визвольної Армії (Ğalğay Kortamuq̇alen Eskar). Це рішення ухвалюється у світлі важких наслідків, які інгуський народ переживає внаслідок багаторічної окупації та насильства з боку Російської імперії у всіх її іпостасях.

Це доленосне рішення обумовлено необхідністю підготуватися до майбутнього розвалу Російської Федерації, який неминуче призведе до протистояння всередині російських еліт, всіляких ПВК і бандформувань, створених злочинною кремлівською владою. Також рішення спрямоване на відновлення територіальної цілісності Інгушетії (ГIалгIайче) та захист її кордонів від можливих агресивних дій з боку російських сателітів», – йдеться у відозві.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує про те, що представники корінних народів ресурсної федерації московії здобуватимуть власну незалежність за підтримки України.

Читайте також:
Історія
Мусимо пам'ятати про нелюдські злочини, вчинені окупаційною владою. Кожна жертва неодмінно має бути відплачена ворогом.
23 лютого, 13:46
Світ
З різних чеченських джерел надходять однакові повідомлення про вкрай тривожний стан місцевих маріонеткових чиновників.
01.07.2023, 20:07
Світ
Після того, як прем'єр-міністр Нікол Пашинян оголосив про вихід Вірменії з ОДКБ, в Єревані не соромляться публічно нападати на РФ.
15.03.2023, 21:21
Світ
Представники корінних народів Північного Кавказу, об'єднаних у черкеський союз, розмірковують над майбутнім після розвалу РФ.
10.03.2023, 19:53
Історія
23.II.1944 року совєцький режим розпочав каральну операцію під назвою "Сочевиця". Було депортовано до півмільйона чеченців та інгушів.
23.02.2023, 17:32
Світ
Представники найчисленнішого тюркськомовного етносу кипчацької групи Республіки Дагестан закликали одноплемінників до єднання.
05.02.2023, 17:09