Інтерв'ю малюка путіна Карлсону ініціював гебіст патрушев

ПОЛІТИКА
15 лютого, 08:24
Інтерв'ю малюка путіна Карлсону ініціював гебіст патрушев
Фото: Останній Бастіон

Двогодинний монолог кремлівського диктатора може бути спробою відмити від української крові воєнного злочинця. На щастя, спроба не вдалася.

До такого висновку прийшли фахівці з американського дослідного центру — Інститут Роберта Лансінґа. Вони оприлюднили свій аналіз горезвісного інтерв'ю путіна скандальному конспірологу-трампісту Такеру Карлсону.

Зазначається, що ініціатором і безпосереднім організатором майже тригодинної розмови був ніхто інший як найліпший друг, колега та однодумець бункерного діда ніколай патрушев. Саме цей досвідчений гебіст також сприяв повномасштабному нападу на Україну 24 лютого 2022 року.

На думку фахівців, інтерв'ю відверто виявилося невдалим, хоча Кремль і намагався подати світові як «прорив інформаційної блокади росії». Насправді ж маємо чергову російську маніпуляцію, впроваджену у західний інформаційний простір досвідченим медійником із «глибинного американського народу».

Співробітники Інституту Роберта Лансінґа — а це відставні дипломати та військовики НАТО — безапеляційно стверджують, що монолог путіна Карлсону став можливим завдяки діяльності патрушева, який перехопив більшу частину президентських повноважень. Імовірно, що й горезвісні трійники диктатора виконують волю патрушева.

У цілому ж інтерв'ю Карлсона нагадує роботу його попередника Волтера Дюранті. Цей кореспондент-соціаліст із видання The New York Times у 1929 році розмовляв з Іосіфом Сталіним, якого прагнув відмити від злочинів і терору, влаштованих проти поневолених більшовиками народів.

Диктатор путін укотре продемонстрував імперські фантомні болі, аналогічні до досвіду німців після Першої світової війни, що породило режим Гітлера і спровокувало Другу світову війну. Власне, сам кремлівський бункерний дід про це також згадав.

Натомість Карлсон, якому пророкують посаду віцепрезидента США у разі обрання Дональда Трампа президентом, виступив як підставка для мікрофона перед путіним. Можливо також, що політичні амбіції Карлсона спонукали його погодитись на наказ Кремля, даний патрушевим, який неодноразово літав до Вашинґтона після 24 лютого 2022 року.

Аналітики з Інституту Роберта Лансінґа переконані, «поїздка ексведучого телеканалу Fox News до Москви швидше за все обернеться для нього не лише втратою репутації як «непохитного журналіста», а і його свободою. Карлсону може загрожувати звинувачення у шпигунстві відповідно до чинного американського законодавства».

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує, що згаданий вище пропагандист-конспіролог Пулітцерівську премію не отримає та завершить безславно кар'єру. Захід все ж еволюціонує та робить висновки із минулого, хоч повільно і зі скреготом.

Читайте також:
Опінії
Цілий «Форбс» написав, хто веде анонімну телеграм-помийку «Джокер».
28 березня, 09:21
Опінії
Росія не перший раз робить провокації і вбиває українських полонених і звинувачує потім українських військових.
25 січня, 09:08
Опінії
Соратник сивочолого гетьмана придав чуткам статус факту. З якою метою він це зробив публічно, лишається тільки здогадуватися...
09 січня, 14:36
Війна
Як відомо, Фінляндія швиденько приєдналася до Північноатлантичного альянсу коштом української крові. Більшість фінів це відверто визнають.
07 січня, 09:33
Світ
Створене олігархами Ротшильдами державне утворення Ізраїль коїть геноцид палестинців. Натомість світові згодовують фейки про тероризм.
18.12.2023, 19:45
Опінії
Основною метою його була повна і докорінна дискредитація всього вищого ешелону політиків України.
15.12.2023, 10:36