Кремлівське ніщо оклигало у бункері й знову погрожує війною світові

СВІТ
15.12.2023, 12:48
Кремлівське ніщо оклигало у бункері й знову погрожує війною світові
Фото: Google

Головний російський воєнний злочинець звернувся із багатогодинним словесним проносом до власного плебсу. Нічого нового він не сказав.

Серед основних підсумків марення кремлівського бункерного діда варто виділити дотримання початкових цілей горезвісної «спеціальної військової операції», збільшення регулярної армії, нав'язування Україні та заходу російського сценарію завершення війни, стабільне зростання економіки РФ на тлі подолання санкційного тиску. Окремо путін прирівняв російську агресію до ізраїльської проти палестинців як церемоніальний реверанс мусульманському світові.

Таку думку кореспондентові «Останнього Бастіону» висловив колишній шеф-редактор пропагандистської ТБ-програми «Вєсті», а нині політичний емігрант і дисидент у Швейцарії Дмітрій Скоробутов. За його словами, російський диктатор не відрив світові нічого нового, зосередившись на внутрішньому порядку денному, яйцях та чергових погрозах глобального конфлікту, якщо українці не складуть зброю і не попросяться назад до лона недоімперії.

Фактично, путін зумів за 4 години самолюбування перед покірним охлосом блискуче проілюструвати дихотомію шизофренію, в якій існує РФ та вимушений скніти багатонаціональний російський народ. Кремлівська пропаганда вичерпала всі наявні наративи, тому довелося імпровізувати, зокрема вперше публічно показали одного із кількох двійників бункерного діда.

«Ось ми побачили цю виставу і що можна про неї сказати? Щиро кажучи, вона була ні про що. Багато років путін вимагає від Заходу дотримуватися міжнародного права: принципів непорушності кордонів, територіальної цілісності, невтручання у внутрішні справи інших країн тощо. Багато років путін звинувачує Захід у порушенні міжнародного права, але сам при цьому багато років робить рівно те саме і навіть більше.

Пам'ятайте, як він вимагав від Заходу не лізти до російських справ, коли РФ бомбила Чечню. А як не бомбити? Адже вона ж хотіла відокремитися! Неподобство. І дуже болісно реагував, коли Захід докоряв йому за геноцид чеченців. Коли ж Україна вирішила повернути силою своє, ну той буремний Донбас, який нібито хотів відокремитися, путін вліз туди без жодних підстав, влаштувавши ту першу війну. Внутрішня справа України раптово стала зовнішньою справою РФ.

Коли ж Україна (незалежна і суверенна країна) вирішила піти від РФ на Захід — розпочати інтеграцію з ЄС і НАТО, путін спробував утримати її силою (ввів війська на Донбас і зробив цей регіон зоною бойових дій), що в результаті закінчилося новою великою війною після 24 лютого 2022 року. Вона за фактом є невмотивованою агресією і розглядається як грубе порушення міжнародного права. А Путін, як відомо, з піною біля рота вимагає його дотримання. Яке блюзнірство, скажіть?!», — слушно зазначив Дмітрій Скоробутов.

Ще однією ілюстрацією химерного менталітету, звичок та поведінки росіян: вони ніколи й за жодних обставин не визнають своїх помилок, натомість вони завжди виправдовуються. А виправдовуючи себе, свою криворукість чи агресивність, свої невдачі чи провали, росіяни (особливо їхні правителі — прим. ред.) завжди звинувачують у всьому інших.

«Думаю, всі помітили, як путін переможними реляціями про стійкість російської держави одночасно мокнув у діжку з лайном усіх своїх геополітичних противників. А ось у них, а ось вони, а ось в Америці, а ось на Заході, а ось Ізраїль... Дива пропаганди, та й тільки. Бункерний дід зіставляє незіставне: військову операцію Ізраїлю у Ґазі після безпрецедентної атаки терористів та військову агресію РФ проти України.

Звісно, в обох випадках ми всі тут на Заході спостерігаємо за геноцидом  — у Ґазі палестинців, в Україні українців, але для путіна і для росіян усе навпаки. Кремль і російський плебс певні, що українці — це нібито ізраїльтяни, а от якраз вони — палестинці, тому терор, особливо ракетний, є справедливим покаранням для українців, які посміли обрати власний шлях й рухатися до ЄС із НАТО. Ви подивіться, що коїться у Ґазі, картинно обурюється путін, в Україні й близько такого близько немає! Що в перекладі на людську мову означає: Ізраїль знищує Ґазу, а ми мирно бомбимо Україну.

При цьому замилюється головне: Ізраїль має право захищати себе (або мститися — кому як більше подобається), натомість росія здійснює загарбницьку війну (Україна не нападала на РФ, не вбивала росіян, не брала їх у заручники). Ба більше, путін і його пропагандисти ще й мають нахабство прикриватися якимись резолюціями від ООН, що засуджують Ізраїль, а отже дають право (уявіть рівень цинізму) тихо і мирно бомбити Україну. Я сподіваюся, що вже незабаром Гааґа всіх розсудить, а воєнного злочинця путіна нарешті покарають», — пояснив Дмітрій Скоробутов.

Насамкінець російський політемігрант і дисидент додає, що на тлі вигаданих геополітичних успіхів кремлівський тиран спробував втовкмачити охлосу непотоплюваність держави-бензоколонки. Виявляється, що посилений санкційний тиск тільки на руку пересічному росіянину, який чомусь став відчувати брак певних категорій продуктів, скажімо, яєць.

«Ось це — чергова ілюзія стабільності та процвітання великої РФ, в яку увірував і сам путін. За його словами, на росію не впливає ні війна (про неї, відірваний від реальності диктатор, говорив перші 5 хвилин — ніби й немає війни), ні санкції, нічого взагалі. Failed state живе у fake reality. Ну, що ж, тим цікавіший фінал цієї вистави... Вкотре можу сказати, що дивуюся наївності, тупості чи дурості (навіть не знаю, як правильно) колишніх співгромадян: вірять у будь-яку брехню, будь-яке марення, доводять реальність усього цього.

А якщо хтось намагається їм пояснити, де правда, а де кривда, — кидаються з кулаками та криками «Сам дурень!». Як і путін: вірить в абсолютно брехливі цифри, літери, доповіді, «аналітичні» записки та інші нісенітниця, які його тупувата і злодійкувата банда гебістів подає йому на сніданок у кольорових теках. Ось у них і на ТБ існує РФ, яку впритул не відчувають на собі пересічні мешканці Мурманська, Уфи чи Кургана. І тільки яйця можуть витягнути росіян (або росіян за яйця) з цієї брудної пропаганди злегка припорошеної цукром одиничних фронтових перемог і захоплень руїн умовної Мар'їнки», — висновує Дмітрій Скоробутов.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що путін разом зі своїми спільниками продовжує знущатися з росіян. Замість проведення газу — стінопис із газопроводом та зв'язка дров замість загиблого на фронті чоловіка.

Читайте також:
Опінії
Кремлівський бункерний диктатор не зупиниться, поки не отримає фатальну відсіч від українців. Його орда має згинути, як роса на сонці...
01 квітня, 21:53
Війна
Українцям слід менше користуватися соціальними мережами та припинити ширити ворожу пропаганду. Паніка не наближає перемогу.
29 березня, 14:52
Економіка
Мавпуючи московських васалів, прем'єр-міністр КНР розвісив локшину на вуха зажерливих єврокомуністів. Сталося це у швейцарському Давосі.
21 січня, 07:59
Спорт
Гравців клубів «Антальяспор» Саґіва Єхезкеля та «Башакшехір» Едена Карцева затримали у Туреччині. Вони «публічно розпалювали ворожнечу».
16 січня, 06:08
Опінії
Час переконувати закордонних «рускоговорящіх» за рахунок платників податків і обмежених ресурсів для оборони країни точно минув!
04 січня, 11:55
Політика
Старша донька 45-го американського президента разом із чоловіком перебувають з офіційним візитом в Ізраїлі. Подібне тягне до подібного.
22.12.2023, 19:45