Інвестняні Зеленського — спадок тотального контролю часів СССР

ЕКОНОМІКА
05 травня, 08:12
Інвестняні Зеленського — спадок тотального контролю часів СССР
Фото: Facebook

Вітчизняні підприємці навіть на тлі великої війни намагаються не просто виживати, а й дотувати бюджет. «Слуги» ж олігархів його розкрадають.

На превеликий жаль, наша країна залишається бідною країною передусім через несприятливий клімат для бізнесу. Таку думку висловив виконавчий директор Центру соціально-економічних досліджень «CASE Україна» Дмитро Боярчук.

Фактично, завдяки шкідництву депутатів і чиновників від Зе-команди та їхніх поплічників із забороненої ОПЗЖ наша країна залишається найбіднішою не тільки в Європі, а й у світі передусім через несприятливий клімат для бізнесу. В умовах війни влада висмоктує всі соки із платників податків заради зміцнення узурпатора із Банкової.

«Вас ніколи не дивувало, що зарегульовані, затиснуті директивами країни ЄС є чи не зразком економічних свобод у світі, а Україна, яка описується як приклад дикого капіталізму, чомусь насправді є економічно невільною країною? Причина такого парадокса, ось у чому: країнах ЄС є правила, які усі зобов'язані знати та дотримуватись, а за виконанням цих правил дивляться робочі інститути. Ніхто не слідкує за вами за кожним деревом і не хапає за руку, бо є підозра, що ви задумали недобре.

Але, якщо порушив правило, то будеш відповідати — так звана невідворотність покарання. На цьому все і тримається. В Україні натомість досі домінує совєцький спадок тотального контролю, коли на кожному кроці інспектор «допомагає» не припуститися помилки. І разом із тим для обраних закон не писаний. Ось, і вся різниця. Цікаво, що при цьому переважна більшість людей є законослухняними й ведуть чесний спосіб життя», — заявив Дмитро Боярчук.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що Україна в руїнах, а «слуги урода» думають як пограбувати тих, хто хоч якось ще працює. Так, Микола Тищенко почав атаку на електронну чергу на кордоні.

Стан економічної свободи в Європі у 2024 році
Стан економічної свободи в Європі у 2024 році
Читайте також:
Опінії
А якщо вдасться ще позбутися дурнів - вчетверо сильнішою.
28 лютого, 15:41
Позиція
Бюро економічної безпеки України відзвітувало про свою діяльність у 2023 році.
30.11.2023, 15:57
Політика
Навіть, якби бюрократичний апарат був наскрізь просочений виключно національно свідомими кадрами, то залишився б ворожий решті населенню.
11.09.2023, 17:57
Опінії
З усіма "найкращими" традиціями совка...
04.08.2023, 12:21
Опінії
13 документів має оформити військовослужбовець сил ТРО ЗСУ для отримання нової форми після поранення
06.01.2023, 13:44
Економіка
Російському олігарху Аркадію Воложу вдалося вийти із-під санкційного тиску. Тепер він розпочинає «бізнес-війну» із теренів Фінляндії.
08:00