Іран покращує та збільшує виробництво власних дронів

ВІЙНА
30.04.2023, 20:22
Іран покращує та збільшує виробництво власних дронів
Фото: CNN

Близькосхідна ісламська республіка, керована шиїтським військово-політичним режимом аятол, вчиться на російсько-українській війні.

Зокрема, іранцям вдалося створити потужну збройну індустрію на основі західних технологій, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на матеріали британської організації "Conflict Armament Research".

Як з'ясувалося, опанована іранськими військовими інженерами технологія сьогодні активно та масово використовується Росією проти українських цивільних громадян.

Перш за все йдеться про смертоносні дрони-камікадзе "Shahed-136", які Тегеран продав Москві, мають двигуни, засновані на німецьких зразках, які була незаконно придбані Іраном майже 20 років тому.

Британські дослідники підтвердили, що «двигун дрона "Shahed-136" був скопійований іранською компанією "Oje Oarvaz Mado Nafar", яка знаходиться під санкціями Великої Британії, США та Європейського союзу торік із грудня. "Mado" відіграє ключову роль у розширенні індустрії Ірану з виробництва дронів. Дизайн двигуна іранського дрона базується на західній технології 20-річної давнини».

У 2006 році режим аятол незаконно придбав двигуни для безпілотних літальних апаратів у німецької компанії "Limbach Flugmotoren", а за 3 роки іранські інженери оголосили, що «змогли створити двигун для дронів».

Окремо представники "Conflict Armament Research" додають, що Іран роками копіював вироблені в Чехії компоненти ракет для власних боєприпасів "Quds-1", які використовувалися під час нападу на нафтопереробні підприємства Саудівської Аравії.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що іранським інженерам також вдалося відтворити американський БПЛА "MQ-9 Reaper", але на щастя в одиничному екземплярі сумнівної якості.

Читайте також:
Війна
Наперекір санкціям, запроваджених Заходом, ресурсна федерація московії продовжує отримувати закордонні технології. Зокрема, для кораблів.
21 квітня, 10:27
Війна
Начинені вибухівкою та керовані через супутник невеликі українські катери — один з основних видів зброї на війні. РФ уже не контролює море.
11 квітня, 21:54
Економіка
Військово-промисловий комплекс Чехії вперше за минулі десятиріччя знову квітне. Повномасштабна російська агресія змінила порядок денний.
02 квітня, 19:10
Економіка
Необхідна Силам оборони Україні зброя невдовзі вироблятиметься шаленими темпами у Сіднеї. Компанія «Lockheed Martin» розбудовує нові цехи.
15 березня, 14:58
Світ
Суднобудівна компанія Dearsan Shipyard оголосила про створення корабельні в одному із портів на Каспійському морі. Угода вже підписана.
14 лютого, 12:36
Війна
Стратегічна російська корпорація із назвою «Тактичне ракетне озброєння» під пильним оком руху «Атеш». Режимний об'єкт стоїть у Корольові.
25 січня, 19:24