Із Дніпрових вод поблизу Градизька витягли кілометрові браконьєрські сітки

КРИМІНАЛ
21 серпня, 21:44
Із Дніпрових вод поблизу Градизька витягли кілометрові браконьєрські сітки

Невідомі порушники правил риболовства продовжують свою незаконну діяльність. Штрафи та арешти таких громадян аж ніяк не лякають.

Відповідні кадри оприлюднила пресслужба Полтавського рибоохоронного патруля. У профілактичному рейді акваторією середньої течії Дніпра брали участь і співробітники обласного управління Національної поліції.

Зазначається, що на Кременчуцькому водосховищі інспектори спільно із правоохоронцями вилучили понад півтора кілометра браконьєрських сіток. Незаконні засоби лову перебували у межах Градизької громади поблизу сіл Липове, Святилівка, Бугаївка, Шушвалівка, Мозоліївка і Жовнино.

«Знайдену у сітках живу рибу випустили у природне середовище, а решту — передали для подальшої реалізації у дохід держави. Власників знарядь лову шукають», — прокоментували ситуацію в обласному управлінні Нацполіції.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла своїх читачів про те, що у водосховищах Полтавщини хазяйнують угруповання браконьєрів. Дармові біоресурси ваблять прудких на руку ділків

Із Дніпрових вод поблизу Градизька витягли кілометрові браконьєрські сітки_1
Читайте також:
Полтава
Сільгоспвиробники порушують Закон України «Про охорону культурної спадщини». Чиновники, поліція і прокуратура мають втрутитися у ситуацію.
20:47
Історія
Громадські діячі та свідомі захисники культурно-історичної спадщини взялися за реконструкцію архітектурної пам'ятки. Роботи от-от почнуться.
вчора, 14:54
Полтава
Агентство місцевих доріг Полтавщини займається відвертою профанацією і саботажем. У сусідній Кропивниччині шляхи ремонтують як в Європі.
вчора, 06:09
Війна
Волонтери та оборонці шоковані станом справ в околиці Покровська. Замість спорудження фортифікацій там латають ями на автошляхах.
18 листопада, 19:21
Кримінал
Прифронтова область потребує захисту і зміцнення наявної оборони. Збереження екосистем у такі ситуації — нагальна потреба держави.
18 листопада, 13:43
Життя
Українські ботаніки активізувалися в областях задля пошуку унікальної флори. Головна мета — створити нові заповідні зони та екосистеми.
18 листопада, 06:07