Ізраїль не підтримав нас в боротьбі з РФ, а прем'єр Нетаньяху є одним з кращих друзів Путіна – Ярош

ПОЛІТИКА
16.05.2021, 20:36
Дмитро Ярош
Дмитро Ярош
Фото: ТСН

Попри це все Дмитро Ярош чомусь із симпатією ставиться до держави Ізраїль.

Ізраїль не підтримав Україну в боротьбі з Росією, а прем'єр Ізраїлю і після окупації Криму Путіним є одним з кращих друзів Путіна.

Про це у себе на сторінці у ФБ написав український політик Дмитро Ярош.

«Мусимо чітко розуміти хто є хто… Чи Ізраїль став союзником України проти російської агресії? Відповідь однозначна НІ.
Чи прем’єр-міністр Ізраїлю, після окупації Криму та східних районів України Росією, припинив бути одним із найкращих друзів Путіна? Відповідь
 НІ.
Чи Україна отримала високотехнологічну військову допомогу від Ізраїля з початку нашої Війни за Незалежність? Знову
НІ”, – написав Ярош.

Водночас політик відзначив, що попри тактичне загравання президента Ердогана з Ерефією така країна як Туреччина всіма своїми словами і діями підтримує Україну.

Разом з тим Дмитро Ярош, судячи з його слів, із симпатією ставиться до держави Ізраїль, бо «ця країна, якоюсь мірою, сповідує ідеологію визвольного українського націоналізму»…

Він також заявив, що Ізраїль має право застосовувати увесь спектр засобів «для ліквідації терористичної загрози».

«До речі, таке ж само Право має й Україна, звільняючи свою окуповану землю від московської гібридної зарази», – додав Ярош.

Ми своєю чергою, погоджуючись з попередніми тезами політика про те, що Ізраїль не є Україні союзником, додамо також, що нинішня влада Ізраїлю сповідує політику Бен-Гуріона та Ісуса Навина, які захоплювали чужі території, а не боронили власні.

Про це писав визначний ідеолог українського націоналізму Дмитро Донцов, який категорично протиставляв основи політики євреїв та українців.

«Героєм жидівської нації є Йошуя Навин, який здобув «землю обіцяну», підбивши осідлі на ній народи. Героєм України є гетьман Богдан, що визволив заселену нашими предками, нашу землю, звільняючи її від панування зайд-чужинців», – пояснює Дмитро Донцов.

Серед іншого, Донцов у приклад приводить більшовика Еренбурга, який чужий нам як їм – Шевченко. А окупанти Троцький, Хатаєвич, Каганович чи Бен-Гуріон такі ж чужі українцям як Гонта чи Петлюра їм. 

Ба більше, Дмитро Донцов радив західним політикам та арабам уважно студіювати Старий Заповіт, бо немає іншого способу пізнати дух Давида Бен-Гуріона, що у великій мірі є і духом усього єврейського народу, який відмінний (!!) від духу європейців.

Тож будь-які твердження про Ізраїль, який сповідує визвольну ідеологію українського націоналізму є далекими від реальності.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Що ж... Ми всі з вами впритул підійшли до так званої точки біфуркації на теренах російської федерації.
23 вересня, 09:12
Політика
У зв'язку з поразками на полі бою та критичним станом з озброєнням, кремлівський бункерний щур опрацьовує 4 варіанти втечі із безвиході.
13 вересня, 07:34
Політика
"Русскій мір" – це війна! Так прямо говорять проповідники цієї псевдоідеології, зокрема нащадок письменника, громадянин Пьотр Толстой.
12 серпня, 07:27
Війна
Окупаційно-терористичний контингент ресурсної федерації перейшов усі межі. До масових убивств цивільних додалося ще одне цинічне...
30 липня, 09:37
Політика
Тому що знали, що таке війна. І знали її ціну. Криваву ціну.
10.05.2021, 17:39