Ізраїль заплатить за невтручання в «українську кризу» життям власних громадян

ПОЛІТИКА
20.10.2022, 08:09
Ізраїль заплатить за невтручання в «українську кризу» життям власних громадян
Фото: Republic World

Тель-Авіву слід перестати загравати з Москвою і визначитися: він на стороні агресора, що коїть зло, або ж на боці добра і справедливості.

Таку думку на своєму публічному Telegram-каналі висловив відомий український політолог-міжнародник Владислав Притула, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Він стверджує, що ізраїльська влада фактично перебуває у союзницьких відносинах із ресурсною федерацією московії, від якої по суті роками залежить.

«Якби Єрусалим не танцював перед руснею, всі ядерні технології, а також технології виробництва тих же "Кинжалів" будуть поставлені Ірану. І це все буде націлено в їхній бік. За боягузтво платиться ще більшою кров'ю. Всі ці так звані "реальні політики" та дуже "самостійні гравці", які вибудовують свої нейтралітети й хитрі схеми (типу Індії, Саудівської Аравії, Ізраїлю, ОАЕ тощо), не розуміючи, що росія, КНР, Іран, КНДР – це не 4 проблеми, це одна проблема, будуть кінець кінцем розчаровані та будуть платити за свою недалекоглядність.

Так, я був би лицеміром, якби сказав, що Україна здавна поводилась інакше, а не війна змусила. Ми часто поводились так само. Так вчіться, йолопи, на помилках, ми за них кров'ю платимо! Але ніт, ніхто не хоче. Як завжди в історії все буде вирішуватись великою кров'ю», – окреслив проросійськість ізраїльського уряду Владислав Притула.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями зірка російського фігурного катання і за сумісництвом дружина речника кремлівського бункерного щура без перешкод прилетіла до Тель-Авіву.

Читайте також:
Політика
Наше покоління залужило на появу якісно нової України. Дійсно заслужило – кров'ю, потом і власними життями, втраченими у борні за волю.
27 січня, 15:58
Політика
Саме зараз час Києву висунути ультиматум Москві. У разі, якщо РФ не поверне тимчасово окуповані землі, Україна продемонструє всю рішучість.
23 січня, 16:09
Політика
Парадигма будь-якої імперії формується завдяки прагненню об'єднання необмеженої кількості народів і земель силою універсальної влади.
21 січня, 20:00
Війна
Для деокупації півострова Силам оборони України слід спершу вийти на адміністративну межу з ним. Сухопутний коридор теж потребує ліквідації.
21 січня, 16:48
Політика
Майже рік триває широкомасштабна російська агресія, яка докорінно трансформувала тих, хто волів домовлятися з Кремлем: ЄС, НАТО і США.
20 січня, 07:48
Політика
Європейський парламент проголосував 19 січня 2023 року за початок роботи зі створення трибуналу для ініціаторів агресії проти України.
19 січня, 20:03