Ізраїльська поліція потурає вандалам, які нищать ісламську культурну спадщину

СВІТ
29.05.2022, 20:47
Ізраїльська поліція потурає вандалам, які нищать ісламську культурну спадщину
Фото: Daily Sabah

Путінські друзі з чинного уряду Ізраїлю провокують новий конфлікт із мусульманами-палестинцями, за яких нікому вступитися.

Свідченням цього є сьогоднішня спроба вторгнення зграї радикальних вірян-юдеїв до мечеті Аль-Акса, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Al Jazeera".

Як з'ясувалося, вигукуючи антиісламські гасла, понад 2500 євреїв з ізраїльськими прапорами намагалися вдертися до головної мусульманської святині в Єрусалимі, прикривали натовп вандалів – не менш як 1000 поліціянтів.

З метою завадити плюндруванню мечеті, палестинці забарикадували всі входи, але були розігнані силовиками, котрі застосували гумові кийки та сльозогінний газ проти вірян.

В уряді Ізраїлю вже відзвітували про подію, назвавши юдеїв-радикалів "вірними синами єврейського народу", які нібито мирними методами продовжують виконувати волю пращурів "зі звільнення Єрусалиму".

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що всупереч воєнній поразці в Україні та повне виведення контингенту з Сирії московія намагається зберегти свій вплив на Близькому Сході, зокрема і через Ізраїль.

Читайте також:
Світ
Багаторічна проблема палестинців в умовах фактичного поневолення не вирішується. Державне утворення Ізраїль уникає відповідальності.
24 вересня, 19:55
Світ
Мало того, що палестинський народ роками зазнає фізичних утисків, терору і переслідування, так тепер його намагаються позбавити історії.
11 вересня, 20:21
Світ
Тисячі ізраїльських протестувальників заблокували автомагістралі, що ведуть до Єрусалиму, Хайфи та Тель-Авіва
12 липня, 10:25
Світ
Професора Мічіо Каку зацікавило місто майбутнього NEOM.
03 липня, 23:46
Світ
Ізраїльська армія почала масштабну військову операцію проти табору Дженін на півночі Західного берега.
03 липня, 08:34
Світ
Американські військові стурбовані тим, що росіяни регулярно порушують правила використання повітряного простору
15 червня, 08:50