Ізраїльська поліція потурає вандалам, які нищать ісламську культурну спадщину

СВІТ
29 травня, 20:47
Ізраїльська поліція потурає вандалам, які нищать ісламську культурну спадщину
Фото: Daily Sabah

Путінські друзі з чинного уряду Ізраїлю провокують новий конфлікт із мусульманами-палестинцями, за яких нікому вступитися.

Свідченням цього є сьогоднішня спроба вторгнення зграї радикальних вірян-юдеїв до мечеті Аль-Акса, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Al Jazeera".

Як з'ясувалося, вигукуючи антиісламські гасла, понад 2500 євреїв з ізраїльськими прапорами намагалися вдертися до головної мусульманської святині в Єрусалимі, прикривали натовп вандалів – не менш як 1000 поліціянтів.

З метою завадити плюндруванню мечеті, палестинці забарикадували всі входи, але були розігнані силовиками, котрі застосували гумові кийки та сльозогінний газ проти вірян.

В уряді Ізраїлю вже відзвітували про подію, назвавши юдеїв-радикалів "вірними синами єврейського народу", які нібито мирними методами продовжують виконувати волю пращурів "зі звільнення Єрусалиму".

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що всупереч воєнній поразці в Україні та повне виведення контингенту з Сирії московія намагається зберегти свій вплив на Близькому Сході, зокрема і через Ізраїль.

Читайте також:
Світ
Армія оборони Держави Ізраїль (відома, як ЦАХАЛ) завдала ракетного удару по підприємству військової промисловості на околиці Дамаску.
23 липня, 07:51
Світ
Днями під час візиту російського диктатора Владіміра Путіна до Тегерану Кремлю вдалося досягти одного з найбільших дипломатичних успіхів.
21 липня, 17:54
Світ
США будуть працювати в регіоні та допомагати країнам протистояти впливу Ірану, росії та Китаю
17 липня, 11:18
Світ
Попри воєнну поразку в Україні та повне виведення контингенту з Сирії московія намагається зберегти свій вплив на Близькому Сході.
15 травня, 20:34
Світ
Самозваний президент Сирії та путінська маріонетка Башар аль-Асад зустрівся з верховним лідером Ірану.
09 травня, 09:12
Світ
Російська федерація вимушена повністю оголити близькосхідний (південний) фланг, аби здобути хоч якусь, навіть Піррову, перемогу в Україні.
07 травня, 22:46