Ізраїльське військо знищило іранський завод у Сирії

СВІТ
23 липня, 07:51
Ізраїльське військо знищило іранський завод у Сирії

Армія оборони Держави Ізраїль (відома, як ЦАХАЛ) завдала ракетного удару по підприємству військової промисловості на околиці Дамаску.

Відповідні знімки з місця знищення об'єкта оприлюднило Моніторингова група "The Syrian Observatory for Human Rights", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що внаслідок повітряного удару знищено секретний завод із виробництва іранських безпілотних літальних апаратів і прилеглий склад із готовою продукцією.

Військові експерти припускають, не виключено, що саме звідти росія планувала одержувати БПЛА, брак яких країна-агресор нині відчуває на українському фронті.

Станом на ранок 23 липня відомо, що на місці зруйнованого підприємства ВПК знайдено тіла 8 загиблих осіб: 3 солдатів Сирійської армії; 2 сирійців, пов'язаних з ліванським угрупованням "Гізболла"; 3 іноземців у цивільному.

При цьому ні у ЦАХАЛі, ні у міністерстві оборони Держави Ізраїль про свою участь у вищезгаданій події на території сусідньої арабської країни досі ніяк не прокоментували.

Не варто скидати з рахунків і той факт, що знищення іранського заводу неподалік Дамаска може свідчити про узгоджений план Тель-Авіва з Вашинґтоном з метою допустити посилення позицій Тегерану (а за його спиною і Москви – прим. ред.) на Близькому Сході.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", поки західні країни надають українським захисникам необхідну зброю, техніку і боєприпаси, ізраїльська держава воліє лишатися осторонь.

Ізраїльське військо знищило іранський завод у Сирії_1
вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Після взяття азербайджанським військом під контроль так званого Лачинського коридору, росіяни не отримуватимуть кокаїн і героїн з Ірану.
03 вересня, 17:59
Світ
Днями під час візиту російського диктатора Владіміра Путіна до Тегерану Кремлю вдалося досягти одного з найбільших дипломатичних успіхів.
21 липня, 17:54
Світ
США будуть працювати в регіоні та допомагати країнам протистояти впливу Ірану, росії та Китаю
17 липня, 11:18
Світ
Путінські друзі з чинного уряду Ізраїлю провокують новий конфлікт із мусульманами-палестинцями, за яких нікому вступитися.
29 травня, 20:47
Світ
Попри воєнну поразку в Україні та повне виведення контингенту з Сирії московія намагається зберегти свій вплив на Близькому Сході.
15 травня, 20:34
Світ
Самозваний президент Сирії та путінська маріонетка Башар аль-Асад зустрівся з верховним лідером Ірану.
09 травня, 09:12