Ізраїльські футболісти опинилися у центрі скандалу через пропаганду сіонізму

СПОРТ
16 січня, 06:08
Саґів Єхезкель
Саґів Єхезкель
Фото: Yeni Şafak

Гравців клубів «Антальяспор» Саґіва Єхезкеля та «Башакшехір» Едена Карцева затримали у Туреччині. Вони «публічно розпалювали ворожнечу».

Натомість сіоніст Володимир Зеленський, якого технологія зламу людських мізків винесла на владний Олімп України, всіляко підтримує геноцид у Ґазі. Той геноцид, який нині вчиняють його людоненажерливі одноплемінники з Юдиного коліна.

Міністр юстиції Туреччини Їлмаз Тунч заявив, що футболіст єврейського походження Саґів Єхезкель під час учорашнього матчу «свідомо влаштував ізраїльську пропаганду, показавши на камеру напис «100-й день від 7 жовтня» та зірку Давида на зап'ясті». Цей крок викликав бурхливу реакцію турецького суспільства, яке вимагає розірвати контракт і депортувати гравця на батьківщину.

Згодом футболіста затримали в Анталії, де місцева поліція допитала Єхезкеля за присутності ізраїльського посла та адвоката. Гравець клубу «Антальяспор» заявив, що не збирався нікого провокувати, але «показав жест миру, оскільки виступає проти війни».

Вислухавши ізраїльського пропагандиста та його захисників, влада Анталії за підтримки правоохоронців ухвалила рішення депортувати чоловіка. Саґів Єхезкель має залишити терен Туреччини впродовж наступних 24 годин (тобто до 18:00 16 січня — прим. ред.).

Згодом з'ясувалося, що і його колега з клубу «Башакшехір» єврей Еден Карцев на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram теж підтримав напад Ізраїлю на сектор Ґаза, процитувавши допис, що містить слова «100 днів». Футболіст звинуватив палестинців в ескалації конфлікту.

В інтернеті спалахнула суперечка: вболівальники турецької команди вимагають не просто вибачень, але звільнення гравця. Своєю чергою, Футбольна федерація Туреччини оголосила про початок дисциплінарного розслідування щодо Едена Карцева і призупинення участі «Башакшехіра» у національному чемпіонаті.

Водночас «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що сіоністський режим Ізраїля роками демонізував палестинців, маючи для цього гроші й пресу. Але після 7 жовтня 2023 року правда про терористів стала незручною.

Сторінка Едена Карцева в Instagram
Сторінка Едена Карцева в Instagram
Читайте також:
Війна
На 11-му році антиукраїнської війни населення країни-окупанта слід визнати біологічним видом, який становить загрозу існуванню всій планеті.
вчора, 07:12
Опінії
Кремлівський бункерний диктатор не зупиниться, поки не отримає фатальну відсіч від українців. Його орда має згинути, як роса на сонці...
01 квітня, 21:53
Війна
Українцям слід менше користуватися соціальними мережами та припинити ширити ворожу пропаганду. Паніка не наближає перемогу.
29 березня, 14:52
Економіка
Мавпуючи московських васалів, прем'єр-міністр КНР розвісив локшину на вуха зажерливих єврокомуністів. Сталося це у швейцарському Давосі.
21 січня, 07:59
Опінії
Час переконувати закордонних «рускоговорящіх» за рахунок платників податків і обмежених ресурсів для оборони країни точно минув!
04 січня, 11:55
Політика
Старша донька 45-го американського президента разом із чоловіком перебувають з офіційним візитом в Ізраїлі. Подібне тягне до подібного.
22.12.2023, 19:45