"Йдемо звільняти всю росію"

ВІЙНА
01 червня, 10:03
"Йдемо звільняти всю росію"

РДК знову заявляє про бої у Бєлгородській області

Бійці Російського добровольчого корпусу та легіону "Свобода Росії", які воюють проти рф, знову заявили про проникнення до Бєлгородської області та бої з окупантами.

Відповідне відео було опубліковано на каналі підрозділу.

За словами командира РДК Дениса Нікітіна, його бійці знову ведуть бої на території росії.

"Зовсім скоро покажуться околиці Шебекіна. На жаль, ми не можемо забезпечити евакуацію мирних жителів із прикордонних районів, тому що армія Росії обстрілює ці райони та ускладнює евакуацію. Залишайтеся вдома, ми не воюємо з мирними жителями", — сказав він у зверненні.

Бійці "Легіону Свобода Росії" також заявили про новий рейд на територію рф, обіцяючи "принести мир та свободу".

"Грайворон — це лише початок. Ми йдемо звільняти всю росію — від Бєлгорода до Владивостока", — заявили російські добровольці.

Влада Білгородської області, на території якої відбуваються бойові дії, оголосила про плани евакуації жінок і дітей. За повідомленням губернатора регіону Вʼячеслава Гладкова, 31 травня близько 300 дітей уже були евакуйовані до Воронезької області.

Гладков додав, що в четвер до Пензи будуть евакуйовані 200 осіб, у тому числі мами з маленькими дітьми.

У суботу 300 дітей відправлять з Грайворонського району до Ярославля, ще 300 з Шебекінського району – до Калуги.

Гладков також повідомив, що спілкувався з губернаторами Липецької і Томської областей, які погодилися взяти по 200 евакуйованих – ідеться про родини з маленькими дітьми.

Минулої ночі місто Шебекіно також потрапило під обстріл. Невдовзі після обстрілу губернатор області В’ячеслав Гладков заявив, що ситуація у місті Шебекіно, по якому нібито 31 травня було завдано масованого удару, погіршується. Унаслідок обстрілу пошкоджені будинки, чотири особи постраждали.

До слова, жителів прикордонних російських сіл перевозять до пунктів тимчасового розміщення (ПТР), які розміщенні майже біля кордону – і ті знову потрапляють під обстріли.


Вранці 22 травня Російський добровольчий корпус (РДК) та "Легіон "Свобода Росії" заявили про перетин кордону з рф: увійшли до Бєлгородської області. У ГУР пояснили, що на території рф російські бійці діють автономно.

Пізніше у ГУР повідомили, що у Бєлгородській області розпочалася евакуація на ядерному об'єкті "Бєлгород-22", було введено "режим контртерористичної операції". Наступного дня, 23 травня, його скасували.

У легіоні стверджують, що під час операції "були розгромлені" сили ФСБ, а також "знищена мотострілецька рота" ЗС рф. Також там заперечують заяви рф про великі втрати, яких нібито зазнало формування. Також у ЛСР кажуть, що операція "не була скоординована" з владою України.

Читайте також:
Війна
Влада Курська зранку заявила про атаку безпілотника на адміністративну будівлю.
24 вересня, 12:35
Війна
Арешт високопосадовців стався на тлі регулярних повітряних атак на Москву.
08 вересня, 06:45
Світ
Син президента ЦАР побив чоловіка і жінку у російському Кисловодську.
07 вересня, 15:02
Війна
З'явилися нові супутникові знімки знищених літаків Іл-76
01 вересня, 09:02
Опінії
путін бреше за однією і тією самою схемою
27 серпня, 17:10
Війна
Раніше Міністерство нападу московії заявило про нічну атаку на Курську та Брянську області
27 серпня, 17:00