Кадировці привласнюють нерухомість в окупованому Токмаку

ВІЙНА
22.10.2023, 16:12
Кадировці привласнюють нерухомість в окупованому Токмаку
Фото: Google

Відразу по окупації частини Запорізької області чужинці взялися за типову справу — грабіж. Зараз ситуація перебуває на контролі кадировців.

Такі невтішні відомості з Токмака оприлюднили підпільники вітчизняного руху опору «Атеш». Згідно з отриманими нашими партизанами даними, уродженці Чечні займаються «віджимом» магазинів.

Очевидно, що TikTok-бійці, які тривалий час безпосередньо не залучені у бойові дії на фронті, розслабилися та відчули себе хазяями не тільки Чечні. Нині кадировці встановлюють свої кримінальні «порядки» й у деяких окупованих містах України.

«Агенти руху «Атеш» повідомляють, що окупанти тероризують мешканців Токмака у Запорізькій області. Уточнюється, що кадировці «віджимають» крамниці у місцевих жителів під тиском, погрожуючи вбити. «Хоробрі» бійці полку «Ахмат» не беруть участі у бойових діях, воюють лише мобілізовані, зігнані з усієї росії. На їхніх тілах підлеглі Рамзана Кадирова жирують на повну», — зазначили українські партизани.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що цьогоріч навесні кадировці також розграбували великий бізнес-центр і супермаркет у Мелітополі. Ці зрадники чеченського народу мають заплатити за всі скоєні злочини.

Читайте також:
Війна
Причиною падіння літака могла стати «дружня» робота російської ППО
28 березня, 17:50
Війна
Як скоро московські загарбники знову посунуть свої озброєні багатотисячні орди на захід від Ростова-на-Дону, одному Всевишньому відомо...
22 березня, 13:41
Політика
Пекін і Тель-Авів мають спільну мету, яка полягає у знищенні мусульманської громади. Для першого це уйґури, для другого — палестинці.
13 березня, 12:38
Війна
На російські самовиправдання українцям має бути байдуже. Агресор зі Сходу прагне дегуманізації жертви, яку публічно записує до терористів.
08 березня, 08:18
Війна
У кремлівського бункерного діда горять плани взяти Київ та Одесу за 3 дні. Тепер до їхньої реалізації залучені загони чорношкірих бойовиків.
27 лютого, 14:56
Світ
Комуністична диктатура з осердям у Пекіні не ховає хижих намірів щодо «не ханьских народів». Молох китайського ГУЛАГу робить із людей зомбі.
21 лютого, 14:53