TikTok-бійці Кадирова розграбували торговий центр у Мелітополі

КРИМІНАЛ
25 травня, 17:44
TikTok-бійці Кадирова розграбували торговий центр у Мелітополі

Представники окупаційно-терористичного контингенту РФ із роками поневоленої Чечні знову "відзначилися" на українській землі.

Озброєна прислуга Рамзана Кадирова вдерлися в одну з великих крамниць на Півдні Запорізької області, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на РІА "Мелітополь".

Злочин стався сьогодні зранку, у четвер 25 травня, у приміщенні приватного торгово-офісного комплексу "Центрум", розташований на вулиці Інтеркультурній, будинок 77.

«Ці зрадники чеченського народу із кувалдами та автоматами увірвалися до будівлі. Почали зламувати та грабувати офіси у ТЦ "Центрум". Багато господарів з орендарями виїхали на підконтрольну Україні територію. Там залишилися цінні речі, дуже багато побутової техніки та обладнання, яке зі зрозумілих причин забрати з собою було неможливо. Кадировці вказували на "безхозні" офіси, а молодики з-поміж колаборантів розбивали замок або вибивали двері», – повідомили мелітопольці, які стали очевидцями воєнного злочину.

Також не слід забувати про те, що у самій Чечні TikTok-бійці муртада Кафірова давно пограбували своїх одноплемінників, позбавивши зрадою не тільки власної державності, а й подекуди честі, майна і життя, присягнувши на вірність Москві.

Насамкінець "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, що кадировці "перевиховують" українських дітей, викрадених і вивезених росіянами із тимчасово окупованих регіонів.

Читайте також:
Війна
Життя наших громадян на тимчасово загарбаних територіях давно стало пеклом, але чим гучніше мовить про контрнаступ, тим сильнішає терор.
09 квітня, 18:23
Війна
Понад рік загарбанні росіянами терени нашого Півдня продовжують зазнавати руйнівного впливу агресорів, які тероризують мирних українців.
15 березня, 19:44
Війна
Терористичний контингент РФ знову застосував зенітно-ракетні системи середнього радіуса дії "С-300" з тимчасово окупованого Токмака.
24 лютого, 21:27
Світ
Під приводом боротьби з проіранськими терористами силовики Держави Ізраїль поновили терор на Західному березі річки Йордан.
22 лютого, 20:24
Війна
На тимчасово загарбаних російськими агресорами теренах Запорізької області загострюється гуманітарна криза, геноцид набирає обертів.
22 лютого, 18:17
Світ
Воєнний злочинець та кривавий російський диктатор відверто наслідує шлях свого бездуховного вчителя душогуба Іосіфа Сталіна.
10 лютого, 19:07