Кадировська «тисяча» та зеки Прігожина

ВІЙНА
17.09.2022, 09:32
Кадировська «тисяча» та зеки Прігожина
Фото: Telegram

Могилізація російського контингенту в Україні відбувається шаленими темпами. Приблизна кількість загиблих перевищила 54 тисячі окупантів.

Як кажуть у колах фахових експертів, ця "українська авантюра" – безглузда гекатомба імені Путіна-Шойгу. Безглузда вона через відсутність якихось плюсів для росії від горезвісної "спеціальної військової операції".

Владімір Путін повзає полями саміту у Самарканді, канючить військову допомогу в азійців. Великий геополітик із кремлівського бункера принижено чекає на зустріч із лідером... Кирґизстану.

Усе це наслідки катастрофи в Україні, у зв'язку з чим найбільше Кремль атакують турбопатріоти. Пам'ятається, влітку один із таких персонажів, – спікер парламенту Чечні, погрожував всьому Заходу наступним чином:

«Іншалла, далі взагалі сумнівів не має бути... поки Володимир Володимирович Путін не зупинить нас, ми, іншалла, дійдемо до Берліна. У нас немає іншого шляху».

Однак тепер залишки самозваної "другої армії світу" біжать стрімголов додому. У публічний простір уже запущено термін "білгородський фронт"; нічого собі тактичне перегрупування!

На думку закоренілих прихильників "партії війни", у Кремлі засіли зрадники, злодії та вороги батьківщини. Росія в небезпеці, настав час оголошувати "війну", "воєнний стан" і "загальну мобілізацію", інакше – «Путін капут! Росія капут!».

Певна річ, бійці з Telegram-окопів не особливо поспішають у військкомати, а більше нацьковують гинути інших. На цьому ґрунті всередині суспільства назріває серйозний вибух: минуло пів року невійни, економічний зашморг від санкцій затягується, а обіцяного "просвітлення"/покращення не видно.

Поки "цар" бенкетує у Середній Азії, в атаку пішли висуванці радикальних рішень; в авангарді, як завжди, найбільш дурноголові. Зокрема, вождь "СВО" і перший на федерації багатонаціонал Рамзан Кадиров уже став сіяти паніку.

Спочатку він заспокоював буйних тонкою стратегією відступу, але потім одразу почав штовхати загальну мобілізацію. Подібна незграбна комунікація "піхотинця" породила панічні настрої серед "глибинного народу"; рейтинг провальної влади почав падати, а позиції похитнулися.

Шакал Рамзан отримав по шапці й для заспокоєння зазомбованих роспропагандою мас висунув тезу про "кадировську тисячу". У рамках "самомобілізації" кожен регіон росії за задумом Кадирова має виставити на фронт не менш як тисячу бійців.

Відразу впадає в око історична паралель: подібна схема набору "гарматного м'яса" була поширена в середньовічній імперії Чинґізхана. Ось як глибоко сягає корінням нова російська армія!

Іншими словами, Кадиров закликав створювати регіональні армії. Спочатку планується створити 85-тисячне угруповання на базі ресурсів тих же 85 суб'єктів ресурсної федерації московії.

Місцева влада має виділити ресурси для озброєння та навчання своєї "тисячі", а силова мобілізація бійців – теж головний біль регіонів, адже добровільних смертників немає зовсім. Набирається, воістину, орда; як керувати цією масою та координувати її зусилля на фронті – велике питання.

До того ж можна загребти тільки натовп худої піхоти, про професіоналізм і мови ніякої немає. Ідея вкрай непродумана та шкідлива спецоперація, як полюбляють говорити у Кремлі:

  • по-перше, створення регіональних армій – констатація безсилля центру та прямий крок до дезорганізації країни;
  • по-друге, регіони банально не мають для цього ресурсів, і, у кращому разі, процес розтягнеться на рік-два;
  • по-третє, на росії ідея Кадирова викликає ненависть до всіх чеченців як до народу, а не тільки до його відданих піхотинців, любителів дрібної рогатої худоби.

Спочатку створювався міф про непереможність "переможної" кадировської гвардії, на перевірку вони виявилися TikTok-воїнами та клоунами. Саме час росіянам помститися кадировській мафії, що заполонила країну від поки що Калінінграда до Владивостока.

Але похмуре виття багатонаціонала Рамзана має під собою підстави. Розгром російських окупантів в Україні настільки катастрофічний, що вербування зеків для "спецоперації" – вже банальна практика.

Подейкують, інтернет підірвав відеоролик із людиною зовнішності Євгєнія Прігожина, який агітує в'язнів іти до лав його приватної військової компанії та "грудьми захищати батьківщину". Пізніше "кухар Путіна" визнав автентичність відео та заявив дорогим росіянам: «Або ПВК і зеки, або ваші діти – вирішуйте самі».

Перехід монополії на насильство з рук держави у приватні руки – ще одна ознака розпаду скупчення путінських улусів. Як видно, "спецоперація" таки йде за планом, ось тільки за чиїм?!

Автор : Відділ моніторингу
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Подих війни значно ліпше відчувається тільки на передовій. Там щодня наші захисники відбивають смертельні обійми здичавілих москвинів.
16 лютого, 14:52
Полтава
Серед боягузів — обранець VII скликання Юрій Акіменко. Чоловік не з'явився тричі на засіданні, де роздавали повістки та звіряли відомості.
13 лютого, 06:04
Політика
Соціальна нерівність підвела риску під існуванням царської та совєцької імперій. Подібне станеться з Україною, якщо не зупинити людоловство.
09 лютого, 08:27
Політика
Нардеп заявив, що чоловіки, які не готові воювати, мають «шукати собі іншу країну»
06 лютого, 10:35
Опінії
Той хто протягнув в закон про мобілізацію відмову від строкової служби — або корисний ідіот, або напряму працює на рф.
31 січня, 15:45
Війна
Намагання за рахунок покарання примусити до служби у ЗСУ це дуже погана ідея.
31 січня, 10:01