Канада перекинула в Україну спецпідрозділ на тлі загрози Росії

СВІТ
18 січня, 12:43
Канада перекинула в Україну спецпідрозділ на тлі загрози Росії
Фото: google

Канадські спецпризначенці проводять навчання, передають інструкторський досвід ЗСУ

За даними Global News, Канада перекинула в Україну спецпідрозділ на тлі загрози нового вторгнення Росії та провалу переговорів із Кремлем щодо деескалації. Про це видання повідомляє із посиланням на свої джерела.

Зазначається, що в Україну було перекинуто невелику групу канадського спецпідрозділу приблизно 9 січня. Це було зроблено на тлі накопичення 100 000 російських військових біля українських кордонів та подальшого провалу переговорів щодо деескалації Заходу з РФ.

За даними джерел видання, перекидання канадського спецпідрозділу – це частина спроби союзників щодо НАТО стримати російську агресію в Україні та визначити способи надання допомоги українському уряду.

Також спецпідрозділу доручили розробити план евакуації дипломатичного персоналу Канади у разі нового вторгнення Росії в Україну, пишуть журналісти.

Канадський уряд та армія офіційно не підтвердили присутність нового контингенту в Україні, лише заявивши, що сили спецоперацій беруть участь у спільних зусиллях Оттави з допомоги Києву.

Спікер командування спецоперацій Канади майор Амбер Біно зазначила, що канадські спецпризначенці проводять навчання, передають інструкторський та лідерський досвід українським колегам із 2020 року.

Проте джерело видання стверджує, що новий контингент канадського спецпідрозділу не залучений у навчанні.

Читайте також:
Світ
Австралія відправляє Україні 14 гусеничних бронетранспортерів М113 та 20 бронетранспортерів Bushmaster
19 травня, 14:35
Війна
Морська евакуація українських військовиків з оточеного російськими окупантами металургійного заводу "Азовсталь" можлива.
14 травня, 22:45
Світ
Поки українські воїни чекають на озброєння від західних партнерів, естонські волонтери не припиняють постачати на фронт інше спорядження.
08 травня, 22:52
Світ
Британія надасть додаткову військову допомогу Україні на 1,6 млрд доларів.
08 травня, 10:39
Світ
Британські дрони доставлятимуть важке спорядження та обладнання ЗСУ на передову
04 травня, 14:19
Світ
Британія й надалі підтримуватиме Україну в боротьбі з російським агресором та сприятиме поразці путіна
01 травня, 17:15