Карельський Національний Рух привітав українців із Днем Незалежності

ПОЛІТИКА
24 серпня, 19:06
Карельський Національний Рух привітав українців із Днем Незалежності

32 роки відновленої державної самостійності Україна святкує на 10-й рік кривавої борні проти російського окупаційно-терористичного режиму.

З цієї урочистої нагоди керівництво Карельського національно-визвольного руху оприлюднило офіційну відозву до нашого народу, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Нижче люб'язно викладаємо повноформатний, адаптований український переклад зазначеного документа, текст якого присвячений знаковій даті 24 серпня:

«Дорогий український народе,
від імені Карельського національно-визвольного руху хотілося б привітати вас із Днем Незалежності!

Цей знаменна подія є символом вашої сили, волі та прагнення свободи. Ми захоплюємося вашим народом, який стоїть єдиним фронтом, аби досягти незалежності від тиранії та підтримати свою унікальну ідентичність.

Ваш приклад надихає нас і підтверджує, що справжня свобода ніколи не може бути придушена. Україна та Карелія розділені відстанню, але ми поділяємо прагнення свободи та надії на краще майбутнє для наших народів.

Ми віримо в силу миру, справедливості та союзу між народами, і сподіваємося, що ваша незалежність і надалі уособлюватиме ці цінності. Нехай ваш День Незалежності нагадує вам про вашу неприборкану силу, унікальність і красу вашої країни.

Нехай ця незалежність буде привабливим свідченням вашої національної довгоочікуваної мрії. Тож прийміть найсердечніші вітання вам, український народе, від Карельського національно-визвольного руху. Слава Україні!».

Слід розуміти, карели нині перебувають у найгіршому за всі часи свого існування становищі, бо московити довели колись волелюбний народ до маргінесу, позбавивши власної історії, мови, культури, але найголовніше – свободи.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що на тижні посеред сумнозвісного урочища у поки російській Карелії відбулися траурні заходи у пам'ять про закатованих жертв сталінізму.

Читайте також:
Війна
На конференції у Києві білоруські національні сили оголосили про спільну стратегію боротьби проти рашизму.
05 грудня, 18:55
Опінії
Окупанти мають намір знищити нас назавжди, і навіть мають свій план «пабєди» з прицілом на 2025-й рік.
05 грудня, 15:14
Історія
Як народ Ічкерії розгромив танкові частини російських окупантів.
27 листопада, 08:35
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 08:25
Війна
Попри те, що українське військо не досягло поставлених цілей у літньому контрнаступі, вдалося зберегти головне. Державність України вціліла.
05 листопада, 14:17