Карлівка потребує українізації культурного простору

ПОЛТАВА
26 березня, 20:23
Карлівка потребує українізації культурного простору

Депутати з чиновниками погодили план щодо усунення назв, які мають російське або совєцьке походження. Виявляється, не все ще декомунізовано.

Про це повідомила пресслужба органу місцевого самоврядування із посиланням на рішення спеціально сформованої комісії. Її члени за участі представників громадськості здійснять новий обхід Карлівкою для виявлення досі не усунутих до чинного законодавства топонімічних проблем.

Так, перш за все, йдеться про обстеження пам'ятників і пам'ятних знаків, будівель  на предмет наявності елементів совєцької символіки. Комісія міської ради повинна визначити ті об'єкти, де буде проведено демонтаж, а також інвентаризацію.

«Під час щотижневої наради обговорено заходи, пов'язані із виконанням Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні та деколонізацію топонімії». Після інвентаризації буде поставлено на облік і визначення балансоутримувача пам'яток культурної спадщини, що розташовані на території громади», — відзвітувала пресслужба.

Як і годиться, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що після проведеного громадського обговорення депутати Карлівської міськради ухвалили рішення про перейменування низки вулиць. Але процес дерусифікації не завершено.

Читайте також:
Політика
Нині мало хто зберігає холодну голову і тверезе мислення у вирі подій. Однак слід розуміти, що без цього важко лишатися людиною.
14 квітня, 09:18
Політика
Кожен кремлівський керманич підлаштовував під себе не тільки теперішнє, але й минуле. І путін тут не першовідкривач, а закривач.
12 квітня, 07:12
Книги
Західні ж поціновувачі російської літератури, відвідавши Київ, могли б дізнатися про такого Булгакова, про якого не розкажуть у Москві...
08 квітня, 20:28
Світ
Перш за все парламенту балтійської республіки пропонується дерусифікувати сайти урядових відомств. Вони мають попит і серед українців.
20 лютого, 08:25
Політика
Цієї весни, 4-6 квітня, в одному з естонських міст відбудеться Конґрес Вільних Націй. Він покликаний сприяти розвалу недоімперії РФ.
02 лютого, 13:40
Опінії
Естонія, Латвія та Литва спромоглися викристалізувати свої нації ще 100 років тому. Ми ж і по нині борсаємося у націєтворенні на тлі війни.
28 січня, 10:23