КДБ Білорусі затримало 83 людини за коментарі у соцмережах

СВІТ
02.10.2021, 18:56
КДБ Білорусі затримало 83 людини за коментарі у соцмережах

Білорусь під проводом узурпатора Олександра Лукашенко остаточно перетворилася на гібрид Третього Райху і СССР.

Про це свідчить остання хвиля масових затримань пересічних білорусів через їхні коментарі у соціальних мережах, інформує місцеве видання "Вясна".

Зазначається, що карателі з лав КДБ і міліції провели незаконні обшуки, а потім затримали понад 80 громадян Білорусі тільки через те, що вони обговорювали вбивство IT-фахівця Андрея Зельцера.

Як вдалося з'ясувати правозахисникам, людям, котрі наразі перебувають в окремих камерах СІЗО на вулиці Окрестіна у Мінську, – інкримінують "образу держслужбовця" і "розпалювання ворожнечі".

«До нас у квартиру ломилися бугаї у формі КДБ; перевернули все догори дриґом і забрали батька без жодних пояснень. У мене та матері вилучили всю техніку: ноутбук, смартфони та планшет. Мені тільки потім сухо відказали, що це нібито через коментарі батька, пов'язані зі справою Зельцера», – заявив син затриманого письменника Анатолія Кудласевича.

Фактично, диктаторський режим так званого аґрофюрера взявся карати власних громадян за думкозлочини у стилі роману-антиутопії "1984".

І далі буде тільки гірше, якщо білоруси нарешті не розпочнуть національно-визвольну боротьбу не мирним шляхом, як було торік, але зі зброєю у руках.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Олександр Лукашенко, котрий називає себе президентом Білорусі, остаточно з'їхав з глузду.

Читайте також:
Опінії
Народ, який не встав груддю за своїх героїв, встане на коліна перед героями ворога. Так було завжди у минулому, і Україна не виключення!
14 травня, 13:34
Опінії
«Президента Голобородька» прислуга свідомо підсадила на особисту помсту Роману Червінському. Але кара прийде, правосуддя переможе.
02 травня, 13:34
Світ
Кремлівські каральні органи перейшли у наступ на іноземців, які законно перебувають у межах країни-окупанта. Затриманих одразу депортують.
31 березня, 16:31
Кримінал
20 березня Мєщанскій районний суд Москви на закритому засіданні засудив борця за волю Сибіру Ігоря Кузнєцова до 3 років ув'язнення (умовно).
22 березня, 21:45
Кримінал
Відомий томський журналіст, громадський діяч Ігорь Кузнєцов відмовився від сепаратизму та підтримки України. Гебісти обіцяли зменшити строк.
17 березня, 19:08
Війна
Антті Васюренко — нащадок етнічних карелів та українських переселенців. З юного віку він жив думкою про національну свободу Карелії.
08 лютого, 12:29