КДБ Білорусі затримало 83 людини за коментарі у соцмережах

СВІТ
02.10.2021, 18:56
КДБ Білорусі затримало 83 людини за коментарі у соцмережах

Білорусь під проводом узурпатора Олександра Лукашенко остаточно перетворилася на гібрид Третього Райху і СССР.

Про це свідчить остання хвиля масових затримань пересічних білорусів через їхні коментарі у соціальних мережах, інформує місцеве видання "Вясна".

Зазначається, що карателі з лав КДБ і міліції провели незаконні обшуки, а потім затримали понад 80 громадян Білорусі тільки через те, що вони обговорювали вбивство IT-фахівця Андрея Зельцера.

Як вдалося з'ясувати правозахисникам, людям, котрі наразі перебувають в окремих камерах СІЗО на вулиці Окрестіна у Мінську, – інкримінують "образу держслужбовця" і "розпалювання ворожнечі".

«До нас у квартиру ломилися бугаї у формі КДБ; перевернули все догори дриґом і забрали батька без жодних пояснень. У мене та матері вилучили всю техніку: ноутбук, смартфони та планшет. Мені тільки потім сухо відказали, що це нібито через коментарі батька, пов'язані зі справою Зельцера», – заявив син затриманого письменника Анатолія Кудласевича.

Фактично, диктаторський режим так званого аґрофюрера взявся карати власних громадян за думкозлочини у стилі роману-антиутопії "1984".

І далі буде тільки гірше, якщо білоруси нарешті не розпочнуть національно-визвольну боротьбу не мирним шляхом, як було торік, але зі зброєю у руках.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Олександр Лукашенко, котрий називає себе президентом Білорусі, остаточно з'їхав з глузду.

Читайте також:
Війна
Жертвами політичних переслідувань у Криму стали 11 громадянських журналістів
13 серпня, 16:34
Кримінал
У тимчасово окупованих російськими терористичними військами містах і селах Херсонщини та Запоріжжя розгорнуто терор і репресії.
16 квітня, 19:13
Світ
Популярний калмицький етнобренд одягу "4 Oirad" залишає російську федерацію на тлі воєнної агресії проти України.
16 квітня, 07:51
Світ
Суворе життя сповідників ісламу у Туркменістані можна схарактеризувати лаконічно: ходив до мечеті – посидиш у буцегарні.
09 лютого, 08:37
Світ
Поки колективний Захід проводить перемовини з Москвою, Пекін розгорнув черговий наступ на непокірних жителів Тибету.
14 січня, 13:42
Війна
Щоб узаконити репресії на території тимчасово окупованого Криму кремлівська адміністрація вигадала нову тактику.
15.12.2021, 08:01